Piotr Woźniak-Starak w oczach Mazur.fot. instagra/Agnieszka Woźniak-Starak & wikipedia/ krysi/ biblioteka publiczna

Wreszcie się odważyli. Mieszkańcy Mazur przerwali milczenie na temat śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zginął niecały rok temu i dopiero teraz część mieszkańców okolic Fuledy postanowiła zabrać głos w sprawie producenta i jego rodziny. Szczera wypowiedź jednej z kobiet, która miała do czynienia z posiadłością Staraków, rzuca nowe światło na wizerunek zmarłego.

Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno dokładnie 18 sierpnia 2019 roku. Do tej pory tylko nieliczni zabierali głos w sprawie zmarłego, jednak teraz redakcja Faktu dotarła do osób, które szczerze wypowiedziały się o rodzinie producenta. Okazuje się, że jego posiadłość była bardzo ważnym punktem na mapie regionu.

Będą wielkie zmiany, Sejm potwierdził. Dotyczy milionów polskich turystówBędą wielkie zmiany, Sejm potwierdził. Dotyczy milionów polskich turystówCzytaj dalej

Tragedia na jeziorze Kisajno. Piotr Woźniak-Starak na ustach kraju

Piotr Woźniak-Starak w chwili śmierci miał 39 lat. Producent, wraz z rodziną cieszył się posiadaniem zarówno willi nad Morzem Śródziemnym, jak i 200-hektarowej posiadłości w mazurskiej Fuledzie (powiat giżycki). Jak podają dziennikarze Faktu, cały teren należący do Staraków “był naszpikowany” kamerami i czujnikami ruchu, a rodzina nad wyraz dbała o swoją prywatność.

Dokładnie 18 sierpnia 2019 roku Piotr Woźniak-Starak przebywał w swojej posiadłości na Mazurach, lecz niefortunny splot wydarzeń doprowadził do tragedii, która brutalnie przekreśliła jego całą karierę. Urlop, który miał być wytchnieniem dla rodziny producenta, przemienił się w niewyobrażalny dramat. W godzinach wieczornych Starak wypadł z motorówki na Kisajnie, a służby poszukiwały ciała przez pięć dni.

Mazury o milionerze. Piotr Woźniak-Starak w oczach mieszkańców

Wypadek był ciosem zarówno dla rodziny, jak i całego regionu. Piotr Woźniak-Starak w oczach mieszkańców nie uchodził za “typowego milionera”, a człowieka, który wraz z najbliższymi “wprowadzał mnóstwo dobrej energii i życia” - cytuje za Faktem redakcja Lelum. Co więcej, tabloid dotarł do osób, które miały kontakt z rodziną producenta. Okazuje się, że za sprawą posiadłości milionera, duża część osób zyskało m.in. pracę.

Dzisiaj grzeje: 1. Podsłuchał turystów w restauracji w Zakopanem. Włos jeży się na głowie, zero zahamowań
2. 45 złotych mniej za stek wołowy. A to nie wszystko, w Lidlu kupisz teraz mięso różnego rodzaju za pół darmo

– W majątku w Fuledzie wielu z nas znalazło pracę, o którą na Mazurach nie jest łatwo. Jeszcze latem, kiedy są turyści, to i pracy jest więcej, ale zimą… Dzięki państwu Starakom byt wielu rodzin się poprawił – mówiła w rozmowie z Faktem mieszkanka miejscowości Kamionek.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, czym zajmuje się żona Kamila Stocha, oniemieliśmy. Zdjęcia pokazują wszystko
  2. Matka uczennicy została zabita podczas lekcji online. Nauczycielka i uczniowie byli świadkami najgorszego
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Dzieci i psy często bawiły się w ogródku, gdzie ktoś wrzucił zatrute mięso. Doszło do tragedii

Źródło: Lelum/ Fakt

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł