Piotr Gąsowski w MińskuFot. instagram.com/@ piotr.gasowski.official

Niespodziewane nagranie od Piotra Gąsowskiego. Poleciał w niebezpieczne miejsce

Piotr Gąsowski zaskoczył wszystkich swoją decyzją. Udostępnił nagranie z miejsca, gdzie jest obecnie bardzo niebezpiecznie. Niewielu miałoby odwagę polecieć do tego kraju, a w dodatku komentować zastaną sytuację.

Piotr Gąsowski na bieżąco informuje swoich fanów o tym, co się dzieje w jego życiu. Niedawno leciał samolotem do Szczecina, skąd udał się do Janowa, by promować swoją książkę. Wczoraj (18 sierpnia) wstawił kolejne zdjęcie, na którym było widać, że jest już w drodze za granicę. Na pokładzie samolotu nie było już wolnych miejsc, więc wszyscy zgadywali, że to typowy wakacyjny kierunek. Aktor nie zdradził jednak kierunku podróży, pozostawiając miejsce na domysły.

Żywioł uderzył w Międzyzdroje. Nie miał litości, służby w akcjiŻywioł uderzył w Międzyzdroje. Nie miał litości, służby w akcjiCzytaj dalej

Nikt się tego nie spodziewał

- Po raz kolejny robię coś, co zaskoczy nie tylko Was, ale przede wszystkim mnie! Wylatuję z Polski na dwa dni... a dokąd?! Sam nie wierzę, że tam lecę, ale jak dolecę, spodziewajcie się wielu relacji" – napisał na swoim Instagramie Piotr Gąsowski na chwilę przed wylotem. To nie pierwszy raz, gdy zaskoczył nas swoim wyjazdem.

We wtorek przed północą pojawił się jego kolejny wpis na Instagramie, po którym wszystko stało się jasne. Piotr Gąsowski znalazł się w Mińsku, gdzie po dokładnej kontroli na lotnisku, dotarł do centrum miasta. Jeszcze niedawno widzieliśmy przerażające relacje świadków wydarzeń, którzy opowiadali o pobiciach i starciach z policją. Wiele osób doznało poważnych obrażeń, chociaż nie prowokowało funkcjonariuszy. Mimo takiego obrazu aktor zdecytował się na wyjazd i przeżył szok, gdy zobaczył, jak zmieniła się sytuacja. Na ulicach spotkał wielu demonstrantów, którzy pragną wolnych wyborów prezydenckich. Jak sam przyznał, sytuacja przypomina tę, która miała miejsce w Polsce w 1980 r.

Polski aktor miał pewne obawy po wylądowaniu w stolicy Białorusi. Przez półtorej godziny był przesłuchiwany i zaczynał myśleć, że będzie musiał od razu wracać do Polski. Po podaniu przyczyny przyjazdu, miejsca pobytu i wielu innych informacji, które cieli poznać funkcjonariusze, został wypuszczony i mógł ruszyć na zwiedzanie. Po takich przeżyciach można mieć obawy o swoje bezpieczeństwo zwłaszcza, że wiele się mówi o protestach na ulicach Mińska.

Piotr Gąsowski jest zachwycony i wzruszony tym, co zobaczył

- Wzruszyłem się dzisiaj niezliczoną ilość razy!!! Tak było w Polsce w 1980 roku... mam dejá vu, prawdziwą, namacalną podróż w przeszłość! Jutro nowy dzień, nowe wrażenia – opisywał.

Dzisiaj grzeje: 1. Objawy niewydolności serca. Nie wolno ich lekceważyć
2. Prezydent podał się do dymisji. Rząd i parlament rozwiązane. Wiadomości ze świata
3. Poszedł do lasu na grzyby, zauważył błyski pod ściółką. Znalazł ogromny skarb z VII wieku

To, co zachwyciło Gąsowskiego, to pokojowe nastawienie demonstrantów. Jak podkreślił aktor, widać wyraźnie, że zależy im na poprawie sytuacji w kraju, na wolnych wyborach i zakończeniu władzy Łukaszenki. Z transparentów można odczytać wiele ciepłych słów skierowanych do innych Białorusinów. Jak relacjonuje celebryta, wbrew powszechnym wyobrażeniom, na ulicach obecnie nie ma już agresji, a demonstranci pokazują gest "Victoria".

Wyświetl ten post na Instagramie.

Привет из Белоруси! Pozdrowienia z Mińska! Jak zwykle, jeszcze wczoraj nie wiedziałem , że będę tu dzisiaj! Dużo dzisiaj wieczorem wydarzyło ale niesamowita jest ilość osób , pokojowo demonstrujących na ulicach Mińska! Oni wszyscy są tacy jaśni , radośni, pełni nadziei i... przez to tacy ...bardzo piękni! Podziwiam ich i zazdroszczę ! Wzruszyłem się dzisiaj niezliczoną ilość razy!!! Tak było w Polsce w 1980 roku... mam dejá vu , prawdziwą, namacalną podróż w przeszłość! Jutro nowy dzień, nowe wrażenia , dzisiaj wejdę na chwilę ok. 23.00 na #domówkaudowborów a jutro zrobię ok. 22.00 #wejdźwgąsa ???? „Lajf” prosto z białoruskiego Mińska! Będziecie? Buźka! Gąs❤️#gaswpodrozy #gastravel #freedom #belarus #ilovebelarus #minsk @annaglogowska_official @kuba_gasowski @nathallae @hanna_sleszynska_official @paweldelag

Post udostępniony przez Piotr Gąsowski (@piotr.gasowski.official)

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Lewandowska niespodziewanie pojawi się w TVN. Będzie rozpalać zmysły mężczyzn w stroju wartym tyle, co samochód (FOTO)
  2. Prowadząca "Nasz nowy dom" spisała testament. Katarzyna Dowbor zapisała w nim nie tylko swoje dzieci
  3. Fatalne doniesienia z Hiszpanii dla wszystkich turystów. Sytuacja jest dramatyczna
  4. Polsat właśnie przekazał smutną wiadomość. Jedna z największych katastrof, straty są przytłaczające
  5. Niewyobrażalnie tragiczny finał wycieczki. Niestety, są ofiary
  6. Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona przyłapała męża z psem na kanapie i wszystko nagrała

Źródło: Instagram

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł