pilot napisał w powietrzuFot. flightradar24.com/ screen

Apel pilota samolotu do wszystkich ludzi. Na początku nikt nie rozumiał, prawda jest niesamowita, każdy powinien przeczytać

Pilot, który wzbił się w powietrze nad Austrią, miał do wykonania ważną misję. Jego oryginalny pomysł na walkę z epidemią koronowairusa został dostrzeżony na całym świecie. Chociaż w pierwszej chwili trudno było zrozumieć o co mu chodzi, efekt jest spektakularny.

Pilot małego samolotu Diamond DA40 podjął się próby wpłynięcia na tysiące ludzi na całym świecie. Swoją prośbę napisał w powietrzu, by zobaczyło ją jak najwięcej osób. Efekt jego pracy można teraz oglądać na wielu portalach społecznościowych, co świadczy o sukcesie jego misji.

Polka leciała samolotem akcji Polka leciała samolotem akcji "Lot do Domu". Jest oburzona tym, jak ją potraktowali, opowiedziała wszystkoCzytaj dalej

Pilot miał świetny pomysł

W poniedziałek na stronie flightradar24.com pojawiła się nietypowa trasa samolotu nad Austrią. Niedaleko granicy z Węgrami pomysłowy pilot napisał w powietrzu "stay home". Wyznaczył sobie taką trasę przelotu, by zapis na radarze był wyraźnie widoczny. Jego prośba jest związana z wciąż rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa, którą można powstrzymać, unikając kontaktu z innymi ludźmi. Tak mocny przekaz z pewnością trafi do mnóstwa osób z całego świata.

W akcję #stayhome włączają się również znane osoby ze świata showbiznesu. Zamieszczają posty, zdjęcia i filmy, na których zachęcają do pozostania w domach i unikania niepotrzebnych spotkań z innymi ludźmi. Koronawirus bardzo łatwo się przenosi, dlatego ważne jest, aby ograniczyć jego rozprzestrzenianie się. Mając telefony i dostęp do internetu nie musimy spotykać się ze znajomymi przez kilka tygodni, by wiedzieć co się u nich dzieje. Dlatego powinniśmy zrobic wszystko, by bezpiecznie przeczekać epidemię.

Dzisiaj grzeje: 1. Świetne informacje o zakażonej, 74-letniej Polce. Dostała specjalną mieszankę leków
2. Rząd ze specjalnym apelem do mieszkańców miast a także władz miejskich

Lot do domu

Niedawno ruszyła inna akcja, która pomoże Polakom w tym trudnym okresie. PLL LOT we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych organizuje specjalne przeloty dla naszych rodaków, którzy utknęli za granicą z powodu epidemii. "Lot do domu" umożliwi im powrót do ojczyzny w przystępnych cenach, gdy kursowanie samolotów nad Polską zostało zawieszone. W niedzielę odbył się pierwszy kurs z Londynu, z którego skorzystało 230 osób. Wszystkie przejdą teraz kwarantannę, jednak są już blisko domu i po zakończeniu izolacji łatwo powrócą do rodziny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerytury zawieszone przez stan epidemiczny? ZUS i Poczta Polska zabrały głos, już wszystko jasne
  2. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek
  3. Polacy wylądowali w Warszawie. Na kwarantannę pojechali zwykłym PKP i transportem publicznym
  4. Koronawirus w autobusie PKS. Pasażerowie pilnie poszukiwani, zagrożonych kilkanaście kursów
  5. Pierwsza osoba na świecie dostała testowaną szczepionkę na koronawirusa. Wiadomo, kim jest
  6. Niepokojące doniesienia ws. Krzysztofa Piątka. Polak poddany kwarantannie

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł