Piłka nożna. Zwierzę weszło do szatniinstagram.com/fc_sakhalinec

Olbrzymi gość w szatni klubu. Piłkarze w szoku. Jest nagranie

Piłka nożna przyciąga tłumy kibiców, ale okazuje się też, że niezwykłe stworzenia. W szatni jednego z europejskich klubów piłkarskich pojawił się niespodziewany gość. Sportowcy byli zaskoczeni. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie. Film podbił internet.

Piłka nożna to najpopularniejszy sport świata. Szatnie reprezentacji czy klubów to miejsca przygotowań przed meczem, ale też celebracji po sukcesach. Piłkarzy jednego z europejskich klubów odwiedził niespodziewany, wielki gość. Chodzi o zwierzę. Nagranie z tego momentu trafiło do mediów społecznościowych. Można je zobaczyć niżej.

Wracają patrole na polskiej granicy. Mogą zostać już na stałeWracają patrole na polskiej granicy. Mogą zostać już na stałeCzytaj dalej

Piłka nożna. Wielki gość w szatni klubu

Wszystko wydarzyło się w szatni amatorskiego klubu piłkarskiego z Rosji o nazwie FC Sachalinec. Na profilu klubu na Instagramie pojawił się film, na którym widać, jak do szatni wchodzi ogromne zwierzę. Jest to niedźwiedź. Do sytuacji doszło niedługo przed treningiem.

Nie było jednak powodu do obaw, ponieważ zwierzę było wytresowane. Mimo tego, na twarzach sportowców można było zobaczyć zaskoczenie. Z czasem jednak zdali sobie sprawę, że nie grozi im niebezpieczeństwo. Niedźwiedź zaczął chodzić po całym pomieszczeniu. Wszedł nawet na stół. Piłkarze zaczęli robić zdjęcia.

Dzisiaj grzeje: 1. Podsłuchał turystów w restauracji w Zakopanem. Włos jeży się na głowie, zero zahamowań
2. Znaleziono wielki skarb na dnie Odry. Archeolodzy oniemieli

Film podbił internet. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie kryli swojego zaskoczenia. Pojawiły się też apele o wypuszczenie zwierzęcia. Część uważa, że takie żarty są niesmaczne. "Czy to nowy trener?", "zaprosili rywala do szatni", "wypuśćcie niedźwiedzia na wolność", "biedne zwierzę" - to niektóre z komentarzy. Jakiś czas temu pisaliśmy o innej sytuacji z niedźwiedziem. Można o tym przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Lewandowska nie przestaje zaskakiwać. Tym razem pokazała tatuaż na piersi przed tysiącami Polaków (FOTO)
  2. Maria Czubaszek stanęłaby w obronie uciśnionych? Przypominamy jej poruszające i mocne słowa, wielu może ich nie pamiętać
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Zostawił owczarka niemieckiego w hotelu dla psów. 2 tygodnie później wydarzyła się okropna rzecz

Źródło: Eurosport TVN24

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł