Pies nadal na wolności.Fot. Wikipedia.org/Platanacero/CC BY-SA 4.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/ (zdjęcie ilustracyjne)

Krok od najgorszego. Horror w Zakopanem

Pies jednego z mieszkańców Zakopanego o włos uniknął śmierci. Przerażające zdjęcia przesłane na skrzynkę redakcyjną Tygodnika Podhalańskiego mogą być zarówno dowodem na “uliczny cud”, jak i przestrogą dla wszystkich turystów podróżujących z czworonogami.

Pies pana Szymona cudem uniknął śmierci. Napastnikiem okazał się wilczur z sąsiedztwa, który według relacji świadków, jest wyjątkowo agresywny. Teraz uczestnicy zdarzenia ostrzegają wszystkich mieszkańców zakopiańskich Szymonów (ulica w północnej części miasta).

Wyciekło, z kim Szumowski pojechał na urlop. Trudno uwierzyć, monstrualny majątekWyciekło, z kim Szumowski pojechał na urlop. Trudno uwierzyć, monstrualny majątekCzytaj dalej

Pies cudem uniknął śmierci. Przerażająca relacja spacerowiczów

Według relacji Tygodnika Podhalańskiego we wtorek (25 sierpnia) bliżej niezidentyfikowany pies chwycił jamniczkę o imieniu Mini za szyję i chciał wciągnąć ją na teren sąsiedniej posesji. Na szczęście otwór w płocie, przez który napastnik wynurzył pysk, był za mały. Szczegóły zdarzenia przekazał redakcji właściciel suczki, pan Szymon.

- Wczoraj spotkała nas bardzo przykra sytuacja, mianowicie moja siostra z chłopakiem zabrali na spacer naszego jamnika. Gdy przechodzili koło składu budowlanego na Szymonach, wtedy wielki wilczur wystawił łeb zza płotu i chwycił Mini za głowę, próbując wciągnąć ją za płot - pisze do Tygodnika Podhalańskiego pan Szymon.

Ostrzeżenie dla turystów z czworonogami. Agresywny pies nadal na wolności

Na skrzynkę Tygodnika Podhalańskiego pan Szymon przesłał zdjęcia Mini zaraz po ataku. Pies niemal nie przegryzł swojej ofierze całej szyi. Obecnie jamniczka ma założony kaftan, który ma prewencyjnie chronić rany przed lizaniem i rozdrapywaniem przez samą pokrzywdzoną. Po całym zdarzeniu pan Szymon apeluje o ostrożność w okolicach felernego osiedla. Co ważne, podobne ostrzeżenie wystosowali policjanci z Mazur.

Dzisiaj grzeje: 1. Polskę obiegły tragiczne wiadomości. Odszedł wybitny Polak
2. Wyciekło, z kim Szumowski pojechał na urlop. Trudno uwierzyć, monstrualny majątek
3. Czekaliśmy 2 miesiące, ale w końcu jest. Zakaz handlu teraz nie będzie obowiązywać

- Brakowało centymetrów, do przegryzienia tętnic [...] Chcę przestrzec wszystkich przed tym miejscem, uważajcie na swoje psiaki, dzieci i na siebie samych - zaznacza właściciel pogryzionej jamniczki.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyciekły szczegóły stanu zdrowia Fabio Jakobsena. Nikt nawet nie wiedział, że wciąż jest w bardzo złym stanie
  2. Czy 500 plus zostanie w końcu podwyższone? Jest nowy projekt budżetu
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Kucyk uciekł właścicielowi. Szybko do akcji wkroczyła policja

Źródło: Tygodnik Podhalański

Następny artykuł