pies na wakacjachFot. unsplash.com/@michaelwb

Jeździcie na wakacje z pupilami czy zostawiacie je w domu? Hotele coraz chętniej przyjmują zwierzęcych gości

Pies zazwyczaj chętnie z nami chodzi, nie ważne dokąd się wybieramy. Czuje silną więź z opiekunem, dlatego każde rozstanie, choćby na weekend jest dla niego ciężkim przeżyciem. Coraz częściej decydujemy się go zabrać w podróż.

Pies jest nazywany najlepszym przyjacielem człowieka. Wiele osób ma silną więź ze swoim pupilem i nie wyobraża sobie wyjazdu na wakacje bez niego. Tu może pojawić się problem, ponieważ nie wszędzie zwierzęta są akceptowane. Duża część obiektów noclegowych nie pozwala na pobyt ze zwierzakiem, dlatego trzeba szukać innego, lub zostawić podopiecznego w domu. Coraz więcej hoteli akceptuje psy, koty i inne małe zwierzęta, które za dodatkową opłatą mogą z nami przebywać w pokoju.

Pandemia uderzyła, tysiące zachorowań i zmarłych. Nowy kraj na drugim miejscu najbardziej poszkodowanych na świeciePandemia uderzyła, tysiące zachorowań i zmarłych. Nowy kraj na drugim miejscu najbardziej poszkodowanych na świecieCzytaj dalej

Gdy jesteśmy zmuszeni wyjechać bez pupila, są dwie możliwości. Najlepszą jest pozostawienie go z domu z kimś, kogo zna, albo zaprowadzenie go do zaufanej osoby. Drugim wyjściem może być specjalny hotel dla zwierząt, który zapewnia profesjonalną opiekę. Nie każdy zwierzak będzie się dobrze czuł w takim miejscu, lecz warto próbować. Jakie są Wasza sposoby na wakacje ze zwierzętami? Zostawiacie milusińskich w domu, czy zabieracie w podróż, by cieszyli się wakacjami?

Następny artykuł