pies na spacerzeFot. youtube.com/ ABC7/ screen

Kwarantanna to nie wymówka, a pies musi iść na spacer. Genialny pomysł bawi do łez [FILM]

Pies tego mężczyzny nie może narzekać na brak ruchu. Ograniczona możliwość poruszania się po mieście znacząco wpływa także na zwierzęta domowe. Psom pozostały tylko krótkie spacery i wylegiwanie się w domu, jednak ten jeden ma szczęście. Jego właściciel pozwala mu na długie przechadzki, chociaż sam pozostaje w domu.

Pies potrzebuje dużo ruchu, o czym doskonale wie właściciel tej puchatej kulki. Z powodu coraz większej liczby regionów świata, które znajdują się w stanie całkowitego lub przynajmniej częściowego zawieszenia życia publicznego przez pandemię, wiele osób ma wątpliwości, czy przechadzki na świeżym powietrzu są dozwolone.

12-latka pod respiratorem przez koronawirusa. Nie wiadomo jak się zaraziła, przykre wiadomości z zagranicy12-latka pod respiratorem przez koronawirusa. Nie wiadomo jak się zaraziła, przykre wiadomości z zagranicyCzytaj dalej

Pies ma zapewnioną dawkę ruchu

Dla swojego bezpieczeństwa pewien mężczyzna na Cyprze postanowił użyć drona, aby zapewnić swojemu psu odpowiednią dawkę ruchu, jak podaje New York Daily News. Przytroczenie smyczy psa do drona nie było łatwe. Trzeba unikać śmigieł, żeby nic się nie zaplątało i nie doszło do tragedii. Udało się to zrobić i już po chwili futrzak spacerował po ulicy, a jego pan sterował dronem z domu. Chociaż to latająca zabawka wyprowadzała psa, główną rolę w filmiku odgrywa zwierzak.

Wideo, choć zabawne, wskazuje na obawy u ludzi, którzy nie opuszczają swoich mieszkań, by nie narażać się na zarażenie koronawirusem. Zachowanie dystansu w miejscach publicznych nie zawsze się udaje, dlatego wiele osób woli unikać wszelkich kontaktów zaszywając się w bezpiecznym miejscu. Izolacja z pewnością zwiększa szanse na zachowanie zdrowia fizycznego, jednak gdy będzie trwała zbyt długo, odbije się na zdrowiu psychicznym.

Dzisiaj grzeje: 1. Największy skok zakażeń w Rosji. Smutna granica bardzo blisko
2. W sklepie możesz mieć problem przy kasie. Mają prawo odmówić ci sprzedaży

Spacer może być bezpieczny

Lekarze radzą, by wychodzić ze swoimi psami na spacery. Wystarczy wybrać się w miejsce, gdzie nie spotkamy wielu osób, a przestrzeń będzie wystarczająco duża, by móc się minąć w odległości większej niż metr. Założenie rękawiczek umożliwi bezpieczne otwieranie drzwi, a nie dotykanie twarzy uchroni przed przeniesieniem wirusa z rąk do oczu i ust, które są najbardziej narażone. Po powrocie wystarczy zdjąć wierzchnie ubranie, dokładnie umyć ręce i zdezynfekować przedmioty, które mogły mieć kontakt z zarazkami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest dobra wiadomość ws. epidemii w Polsce. Prof. Maksymowicz ujawnia
  2. Bada od 40 lat koronawirusy, wyciekł jego prywatny list. Twierdzi, że wie czym niwelować wirusa
  3. Nastoletni uczeń z Polski zakażony. Wrócił pilnie z klasą z Hiszpanii
  4. Kolejny kraj poinformował o pierwszym zakażonym. Ma tylko 36 lat
  5. 800 turystów nie wytrzymało kwarantanny. Policja nie mogła ich powstrzymać, złamali wszystkie zasady
  6. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata

Źródło: Futurism

Następny artykuł