pies samolotFot. Facebook/Kay Newman

Pies zmarł na pokładzie samolotu. Właścicielka już wcześniej ostrzegała obsługę, nikt jej nie słuchał

Pies leciał samolotem z Sydney do Brisbane wraz ze swoją właścicielką. Od samego początku kobieta miała złe przeczucia, lecz nikt nie chciał jej słuchać. Niestety ostatecznie lot zakończył się dla zwierzaka tragicznie.

Pies rasy bokser miał na imię Duke i był oczkiem w głowie swojej właścicielki, Kay Newman. Wspólnie mieli polecieć z Sydney do Brisbane, jednak niestety zwierzak w trakcie lotu zmarł. Jeszcze przed wylotem właścicielka zwracała uwagę obsłudze, że jest zbyt gorąco, a czworonóg na opóźniony lot czeka na nagrzanej płycie lotniska.

18 osób zginęło w lawinie. Po kilkunastu godzinach ratownicy dokonali nieprawdopodobnego odkrycia18 osób zginęło w lawinie. Po kilkunastu godzinach ratownicy dokonali nieprawdopodobnego odkryciaCzytaj dalej

Niestety nikt nie reagował na jej słowa, choć temperatura sięgała już do 40 stopni Celsjusza. Kobieta denerwowała się coraz bardziej, zgodnie z przepisami jednak pies musiał wchodzić na pokład ostatni. Właścicielka sugeruje, że to w znacznym stopniu mogło wpłynąć na jego śmierć.

Pies zmarł podczas lotu samolotem

Lot był opóźniony, a pies musiał czekać na wejście na rozgrzanym lotnisku, bez żadnego cienia. Kobieta poprosiła więc o możliwość zabrania go do klimatyzowanego pomieszczenia, dopóki nie będzie mógł wejść do maszyny. Niestety obsługa jej tego odmówiła, przekonując, że potrwa to jeszcze tylko kilka minut.

- Prosiłam, bym mogła poczekać z Duke'm w klimatyzowanym pomieszczeniu, ale nie wyrażono na to zgody. Zapewniano mnie, że pies będzie na zewnątrz tylko przez kilka minut - opowiadała.

Niestety po wylądowaniu w Brisbane otrzymała od obsługi druzgocącą wiadomość, że pies nie żyje.

- Był bardzo ciepły, gdy go dotknęłam - podkreśla, sugerując, że mogło to mieć związek z sytuacją przed wylotem.

Poruszające nagranie właścicielki trafiło do sieci

Linie lotnicze również postanowiły zabrać głos w tej sprawie. Zdecydowały się na przeproszenie pasażerki, jednak jej zdaniem to nie wystarczy. Kobieta jest przekonana, że tej śmierci można było uniknąć, jednak nieodpowiednio zadbano o jej psa.

By więcej do takiej sytuacji nie doszło, złożyła odpowiednią petycję, w której domaga się gruntownych zmian w zasadach przewożenia zwierząt samolotem. Opublikowała również wzruszający filmik ze swoim zmarłym pupilem, na którym opowiada jego historię, który odbił się głośnym echem w internecie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Awantura w "Dzień Dobry TVN". Kinga Rusin nie wytrzymała
  2. GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkach
  3. Kolejny miliarder nie ma co robić z pieniędzmi. Poszukuje towarzyszki, którą zabierze w kosmos
  4. 21-letnia modelka nie żyje. Robiła sobie selfie na klifie, który uwielbiają turyści, gdy nagle doszło do najgorszego
  5. Ostatnie słowa pilota ukraińskiego samolotu ujawnione. Poruszające, tuż przed katastrofą
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Źródło: Onet

Następny artykuł