Pies zemścł się na dzieckuyoutube.com david rios (screen)

Nie pozwalała spać psu na plaży. Zemsta była słodka, nagranie jest hitem

Pies wypoczywał na plaży. Drzemał sobie, podczas gdy dziewczynka, która była razem z nim, zaczęła go dotykać stopami. Ewidentnie psu się to nie podobało, ponieważ nie pozwalała mu spać. Postanowił więc się zemścić.

Pies wypoczywał sobie na plaży. Nagle zaczęła dokuczać mu dziewczynka. Zwierzakowi się to nie spodobało i postanowił dać dziecku nauczkę. Zostało to nagrane i opublikowane na YouTube. Filmik podbił internet. Można go zobaczyć niżej.

Autobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicyAutobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicyCzytaj dalej

Pies zemścił się na dziecku

Od dawna wiadomo, że psy nie przepadają za małymi dziećmi. Wynika to z tego, że często im dokuczają. Ciągają ich za ogon lub uszy, ściskają, traktują jak maskotkę. Tak też było w tym przypadku. Dwa psy leżały na plaży próbując zrobić sobie drzemkę. Wtedy dziewczynka zaczęła dotykać stopą jednego z nich. Zwierzę szybko zareagowało i dało jej nauczkę. Co wydarzyło się na plaży?

Pies wstał i zaczął kopać dół. Nagle zaczął robić to bardzo energicznie. Co ciekawe, robił to w taki sposób, aby cały piach leciał na leżącą za nim dziewczynkę. Dziecko postanowiło uciekać. Oczywiście, nic mu się nie stało, ale pies dał mu do zrozumienia, że takie zachowanie mu się nie podoba. Po całej sytuacji pies kontynuował swoją drzemkę w spokoju.

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski przerwał milczenie. Niewiarygodne słowa, Polacy mogą być wściekli
2. Wielkie zmiany w PKO BP. Bank podjął odważną decyzję i usunął z oferty jedną z usług

Jakiś czas temu pisaliśmy o innym nagraniu z psem. Niestety, w tym przypadku nie była to zabawna historia. Zwierzę zostało porzucone na parkingu przez turystów. Moment nagrały kamery monitoringu. Szczegóły na ten temat można znaleźć tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kundelek płakał przy każdym dotyku. Nagrano pierwszy raz, gdy ktoś go pogłaskał, reakcja wywołuje łzy
  2. Naukowcy biją na alarm. Przez kryzys klimatyczny ponad 1.2 miliarda ludzi może być zmuszonych do emigracji
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Chłopiec był pewny, że już nigdy nie zobaczy swojego zaginionego kota. 7 miesięcy później dzieje się najpiękniejsza rzecz

Źródło: podaj.to

Następny artykuł