Pierogi przyczyną wypadku.Fot. Wikipedia.org/Jerzy Karpiński/CC BY-SA 3.0 PL/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.pl (zdjęcie poglądowe)

Turystyczny region obiegła absurdalna wiadomość. Wszystkiemu winne pierogi

Pierogi mogły przeważyć o losach 42-letniej kobiety. Prowadziła samochód. Nagle doszło do “tajemniczego wycieku”. Wpadła do rzeki. W sprawie musiały interweniować służby.

Pierogi na pozór mniej kontrowersyjne, niż warmińskie jagodzianki, mogły przyczynić się do tragicznego w skutkach wypadku. Na szczęście, kobieta nie odniosła większego uszczerbku, ale sytuacja była bardzo poważna. Na pozór absurdalne okoliczności mogły doprowadzić do śmierci 42-latki.

Turyści mogą stracić ogromne pieniądze. Policja ostrzega przed popularnym oszustwemTuryści mogą stracić ogromne pieniądze. Policja ostrzega przed popularnym oszustwemCzytaj dalej

Pierogi za kierownicą

Jak informują dziennikarze TVN24, do zdarzenia doszło w czwartek (30 lipca) przed godziną 15:00 w Szczecinku (województwo zachodniopomorskie). 42-letnia kobieta prowadziła samochód marki Nissan, który nagle zboczył z jezdni i wpadł do rzeki. Przyczyna? Gorące pierogi.

Według ustaleń TVN24 kobieta przekazała policji, że “do zdarzenia doszło przez pierogi”. Nissan qashqai wpadł do rzeki Niezdobnej przy ul. Jana Pawła II za sprawą wycieku z pudełka trzymanego na kolanach pasażera. Najprawdopodobniej obiad 42-latki wypadł z opakowania i trafił na kierującą. Straciła panowanie nad pojazdem.

Gorące pierogi na wokandzie

Według relacji samej kobiety, pudełko nagle się otworzyło, a wcześniej kupione pierogi trafiły na kierującą. Zszokowana straciła panowanie nad pojazdem i wpadła do Niezdobnej, jednak nikt nie ucierpiał w wyniku niecodziennej kolizji. Na miejscu pojawiły się służby. Nietypową sprawczynię przebadano pod kątem spożycia alkoholu.

Dzisiaj grzeje: 1. Sytuacja jest fatalna. Natychmiastowe spotkanie sztabu kryzysowego
2. Podjęto decyzję, jakiej obawiali się Polacy. Loty za granicę zostaną wstrzymane

3. Morawiecki zabrał głos ws. rekordu zakażeń. Mocne słowa o ignorancji Polaków, zagroził powrotem kwarantanny

Okazało się jednak, że to właśnie pierogi mogły mieć bezpośredni wpływ na przebieg zdarzeń. Jak podają dziennikarze TVN24, kobieta była trzeźwa. Funkcjonariusze odebrali kierującej prawo jazdy, a sprawa ma zakończyć się w sądzie. Jak na razie nie wiadomo o zarzutach. Miejsce zdarzenia zabezpieczyła straż pożarna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski przerwał urlop, wraca do pracy. Chodzi o rekord zarażeń w Polsce, ponad 600 osób
  2. Nie żyje były selekcjoner. Był legendą światowego sportu, pamiętały go miliony kibiców
  3. Dokładnie przyjrzeli się willi Jarosława Kaczyńskiego. Zadziwiające odkrycie tuż obok Matki Boskiej
  4. Strażnicy poprosili na polskim lotnisku turystów o dokumenty. Zaniemówili, gdy odkryli, co się dzieje
  5. Nie żyje młoda europejska gwiazda. Beztroska podróż zakończyła się dramatem
  6. Były nad wodą z dziećmi. Wezwano policję, skandal przechodzi ludzkie pojęcie
  7. Córka Anny Jantar w ważnej sprawie pokazała znajdkę i jej dziecko. Zwróciła się z apelem do fanów

Źródło: TVN24

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł