Paulina Młynarska skończyło sięFot. instagram.com/@mlynarskapaulina

Skończyło się. Paulina Młynarska z egzotycznej wyspy odpowiada internaucie. Padły ostre słowa.

Paulina Młynarska niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych odpowiedziała jednemu z internautów. Pod jej zdjęciem rozpoczęła się wojna. Dziennikarka uciekła się do ostrych słów, opisując postawę hejtera. Ktoś chciał zakłócić jej spokojne życie, które prowadzi obecnie na egzotycznej wyspie. Trudno jej się dziwić.

Paulina Młynarska nie wytrzymała i w dosadny sposób odpowiedziała internaucie, który zostawił złośliwy komentarz pod jej zdjęciem. W mediach społecznościowych padły ostre słowa. Komentator chciał w złośliwy sposób ośmieszyć dziennikarkę, która od pewnego czasu prowadzi życie na greckiej wyspie. Gwiazda jednak rzuciła celną ripostę w stronę hejtera.

W W "Milionerach" padło pytanie o zydwestkę za 75 tys. zł. Każdy fan odpoczynku nad wodą doskonale wie, o co chodziCzytaj dalej

Choć Paulina Młynarska już od dwóch lat nie mieszka w Polsce, to nadal jest zaangażowana w to, co dzieje się w naszym kraju. Na co dzień dziennikarka przebywa na Krecie, gdzie realizuje się w roli instruktorki jogi i pisarki. Jednak obserwując ją w mediach społecznościowych, możemy zauważyć, że porusza istotne tematy. Ostatni angażowała się między innymi w walkę o prawa osób LGBT.

Paulina Młynarska odpowiada hejterowi

Sposób, w jaki Paulina Młynarska udziela się w mediach społecznościowych, nie wszystkim jednak odpowiada. Niedawno pod zdjęciem dziennikarki pojawił się złośliwy komentarz jednego z internautów. Hejter chciał ośmieszyć Młynarką na forum, przypominając, że nie skończyła liceum.

Twoje miejsce jest w szkole, nie na Krecie. Podstawówka to trochę mało - napisał hejter.

Paulina Młynarska tym razem postanowiła, że nie zostawi tego komentarza bez odpowiedzi. Dziennikarka rzuciła celną i ostrą ripostę, dosadnie odpierając zaczepkę internauty. Trudno się z nią nie zgodzić.

- A jednak jestem na Krecie - czytamy na jej Instagramie.
- W ślicznym domu z widokiem na morze i góry, szczęśliwa, zdrowa, wesoła i spełniona. A takie biedne, chore na nienawiść trolle jak ty muszą z tym żyć - kończy dziennikarka.

Paulina Młynarska w tym komentarzu pokazała hejterowi, gdzie jego miejsce. Niestety szerzenie mowy nienawiści w mediach społecznościowych to już dość powszechne zjawisko, do którego zdążyliśmy się przyzwyczaić. Odpowiedź dziennikarki zasługuje na piątkę.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN wydało oświadczenie ws. Doroty Gardias. Pogodynka zwiedziła całą Polskę, teraz walczy o życie
2. Protest w samym centrum Warszawy. Chcą zablokować wystąpienie Andrzeja Dudy
3. Wpisali Polskę na zieloną listę. Nikt się nie spodziewał. Teraz można swobodnie podróżować

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o tajemniczej podróży Martyniuka. Okazuje się, że ma związek z jego rozwodem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje nastolatek pogryziony przez amstaffa. Chłopiec miał tylko 12 lat
  2. Moneta z czasów PRL, która może być warta fortunę. Koniecznie sprawdź, czy nie masz jej w domu
  3. Jackowski przekazał najnowszą wizję, część widzów zamarła. Chodzi o Polaków za granicą
  4. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy
  5. Policja pilnie prosi o pomoc, ujawniła nagranie z monitoringu. Całe Tatry drżą z obaw
  6. Nagle do trumny na pogrzebie podeszła suczka. Niewiarygodne, co stało się po chwili

Źródło: Pudelek.pl

Następny artykuł