pasażer na lotniskuunsplash.com/JESHOOTS.COM

Kto takie rzeczy zostawia na lotnisku? Lista najdziwniejszych znalezisk brzmi absurdalnie, ale jest prawdziwa

Pasażerowie potrafią zostawić na lotnisku naprawę przeróżne rzeczy. Zebraliśmy listę najciekawszych znalezisk. Niektóre z nich są naprawdę dziwne.

Pasażerowie potrafią rozśmieszyć obsługę lotniska czy załogę samolotu. Wszystko przez to, że gubią i zostawiają w tych miejscach przeróżne rzeczy. Niektóre znaleziska są naprawdę abstrakcyjne.

Pokazali, jak wygląda samolot po wyjściu niektórych pasażerów. Tragedia, gorzej niż w chlewie [FOTO]Pokazali, jak wygląda samolot po wyjściu niektórych pasażerów. Tragedia, gorzej niż w chlewie [FOTO]Czytaj dalej

Podczas częstego podróżowania turystom mogą zdarzyć się sytuację, gdy zgubią coś na lotnisku lub przez przypadek zostawią w samolocie. W ostatnim czasie do biur rzeczy znalezionych trafiają przeróżne rzeczy pozostawione w czasie podróży przez pasażerów.

Z danych z ankiety przeprowadzonej wśród pracowników lotniska i linii lotniczych z 83 krajów na świecie wynika, że podróżni najczęściej w samolotach pozostawiają paszporty (25% wszystkich znalezionych rzeczy), telefony i tablety (23%) i książki (21%).

Pasażerowie gubią absurdalne przedmioty

Są jednak rzeczy, które pasażerowie pozostawiają może niezbyt często, ale za to ich znalezienie potrafi zszokować obsługę. Wśród nich należy wymienić portfel wykonany z wysuszonej żaby; wysuszoną, zakonserwowaną i zmniejszoną ludzką głowę, żywego miniaturowego królika, protezę lewej nogi, sztuczną szczękę ze złotymi, 18-karatowymi zębami, próbki ubrań znanych marek przygotowanych na pokaz czy platynowego Rolexa wartego ćwierć miliona złotych.

Jak się jednak okazuje, z najdziwniejszą "zgubą" musieli zmierzyć się pracownicy lotniska w East Midlands w Wielkiej Brytanii. Zaniepokojona kobieta zaalarmowała obsługę o zagubieniu... własnego męża. Jak informuje serwis Independent.co.uk, pasażerka nie zauważyła nieobecności mężczyzny przy boku i sama wsiadła na pokład samolotu. O "zgubie" przypomniała sobie dopiero w momencie, gdy maszyna była już na pasie startowym. Na jej szczęście, samolot nie odleciał. Załoga zatrzymała maszynę, a zagubiony mąż został wpuszczony na pokład.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ślub 17-latka i 51-latki odbył się równo 18 lat temu. Tak dziś wyglądają, niesłychane
  2. Nietypowe objawy braku witaminy B12. Jej niedobór powoli niszczy ciało
  3. Pasażerka wygrała z Ryanairem. Dostała pieniądze za to, że musiała kupować bagaż podręczny
  4. Nowa linia lotnicza właśnie wkroczyła do Polski. Przełom, od razu otwiera nowe połączenie
  5. Całe osiedle mrocznych, opuszczonych zamków. Wygląda jak cmentarzysko, a nie raj z Disneya
  6. Choroba nie dała za wygraną, odszedł dzisiaj nad ranem. Nie żyje uwielbiany przez tysiące Polaków dziennikarz

źródło: tanie-loty.com.pl

Następny artykuł