pasażerka ochronapixabay.com/RyanMcGuire

Turystka bezczelnie i okropnie potraktowana podczas kontroli na lotnisku. Pracownik aresztowany

Pasażerka została bezczelnie i okropnie potraktowana podczas osobistej kontroli na lotnisku. Pracownik, który znacząco przekroczył swoje kompetencje, został aresztowany.

Pasażerka lotniska w Los Angeles w USA została zmuszona do przejścia absurdalnie osobistej kontroli. Choć cała sytuacja miała miejsce w czerwcu zeszłego roku, dopiero teraz pracownik, który znacząco przekroczył swoje kompetencje, został zatrzymany przez policję.

Dwie osoby uciekły ze strefy kwarantanny stworzonej dla osób zagrożonych koronawirusem. Poszukuje ich policjaDwie osoby uciekły ze strefy kwarantanny stworzonej dla osób zagrożonych koronawirusem. Poszukuje ich policjaCzytaj dalej

Mężczyzna, który pracował na bramkach bezpieczeństwa na lotnisku, podczas kontroli osobistej zmusił kobietę do pokazania piersi. Pracownik bezczelnie oszukał pasażerkę, wykorzystując swoje stanowisko. Niczego nieświadoma kobieta wykonywała wszystkie jego polecenia.

Pasażerka opowiedziała o całej sytuacji

Pasażerka całą sytuację opowiedziała podczas przesłuchania na posterunku policji. Podczas kontroli na bramkach bezpieczeństwa pracownik Transportation Security Administration (Administracji ds. Bezpieczeństwa Transportu) wytypował niczego nieświadomą kobietę w tłumu pasażerów. Mężczyzna, pod pretekstem szczegółowej kontroli, rozkazał jej, by ta ściągnęła bluzkę i pokazała piersi.

Po tej czynności pracownik lotniska wciąż nie odpuścił kontroli. Zaprowadził kobietę do osobnego pomieszczenia, które zostało określone jako "prywatny pokój". Tam kobieta także została zmuszona do ściągnięcia bluzki i pokazania piersi. Dodatkowo musiała odsunąć od ciała majtki, by pracownik mógł sprawdzić, czy nic tam nie przemyca. Niczego nieświadoma pasażerka, która myślała, że takie są procedury, zgodziła się wykonać wszystkie te działania. Po wszystkim kobieta została wypuszczona z pokoju i pozwolono jej odejść.

Kobieta zgłosiła tę sytuację do innych pracowników TSA. Mężczyzna, który dopuścił się tego bezczelnego i okropnego zachowania został zwolniony z pracy, a sprawa została zgłoszona do FBI, a następnie do prokuratury. Wtedy okazało się, że to nie pierwszy raz, gdy mężczyzna przekracza swoje zawodowe kompetencje. Johnathon Lomeli, bo tak brzmi imię i nazwisko mężczyzny, został aresztowany pod zarzutem oszustwa i nielegalnego przetrzymywania osoby wbrew jej woli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. PILNE: Największa gwiazda TVP wylądowała w szpitalu. Fani są załamani
  2. 12-latek przyłapany na kradzieży. Reakcja jego rodziców odbiera mowę
  3. Najpiękniejsze krajobrazy na całym świecie. Wakacje tam to spełnienie marzeń
  4. Znaleziono "supernosiciela" koronawirusa? Interweniowała brytyjska służba zdrowia
  5. Niepokojąca atrakcja w Gdańsku. Jest apel władz, "nie róbcie takich zdjęć"
  6. Są już pierwsze ofiary i ogromne zniszczenia na terenie całej Polski. Jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domów

źródło: tanie-loty.com.pl

Następny artykuł