pasażer się poskarżyłFot. pixabay.com/ RyanMcGuire

Zwrócił uwagę konduktorom w pociągu w Polsce. Skandaliczna reakcja, zmieszali go z błotem

Pasażer został zmieszany z błotem po tym, jak zwrócił uwagę konduktorom. Powód nie mieści się w głowie, padły bardzo dosadne słowa. Sprawa z całą pewnością tak się nie skończy. Przewoźnik wydał oświadczenie w tej sprawie.

Pasażer długo będzie wspominał swoją podróż pociągiem. Bynajmniej jednak nie pozytywnie - konduktorzy potraktowali go w co najmniej nieelegancki sposób. Padły bardzo ostre słowa, powód jest oburzający. Znamy odpowiedź przewoźnika.

Stało się, wraca obowiązkowa kwarantanna dla Polaków. Właśnie napłynęły informacje z dwóch krajówStało się, wraca obowiązkowa kwarantanna dla Polaków. Właśnie napłynęły informacje z dwóch krajówCzytaj dalej

Pasażer został zmeszany z błotem

Kuriozalna sytuacja miała miejsce wczoraj w pociągu jadącym z Wrocławia do Międzylesia, którym podróżował dziennikarz Filip Springer. Podczas podróży zauważył pracowników obsługi siedzących na miejscach dla konduktorów i ubranych w służbowe uniformy przewoźnika POLREGIO. Tym, co zwróciło jego uwagę był brak maseczek. Springer natychmiast zareagował, co spotkało się z lekceważącą odpowiedzią.

- Usłyszałem, że jestem wariatem, że na Dolnym Śląsku jest mało zakażeń i że łatwiej pod samochód wpaść, niż się zakazić. I że jak mi nie pasuje, to mam wypierd*** do innego wagonu - napisał na Facebook Filip Springer.

Na jednej ze stacji do pociągu wsiedli funkcjonariusze Służby Ochrony Kolei, których dziennikarz poprosił o interwencję, co oczywiście uczynili. Gdy jednak SOKiści opuścili pociąg, pracownicy podziągu ponownie zdjęli maseczki i kontynuowali naśmiewanie się z pasażera.

POLREGIO zobowiązało się do wyjaśnienia sprawy. Zabezpieczony został pociągowy monitoring, a wobec drużyny konduktorskiej w trybie pilnym wdrożone zostało postępowanie wyjaśniające. Sam Filip Springer zapowiedział jednak, że złoży w tej sprawie oficjalną skargę.

Dzisiaj grzeje: 1. Żarty się skończyły, minister właśnie potwierdził. Będą nowe obostrzenia, koniec ze swobodą w miejscach publicznych
2. Sikorski nie zapłaci ani grosza, powołał się na "klauzulę sumienia". Oberwało się TVP, Kurski nie będzie zadowolony
3. Już od jutra będą obowiązywały nowe ograniczenia. Rząd wydał decyzję ws. ruchu granicznego

- Przepraszamy za zaistniałą sytuację i dziękujemy za zgłoszenie opisanego incydentu. Stanowczo podkreślamy, że nie ma w POLREGIO miejsca na ignorowanie zasad bezpieczeństwa, w tym obowiązującego reżimu sanitarnego, zarówno przez pracowników drużyn konduktorskich, jak i pasażerów. Bezpieczeństwo, także w odniesieniu do trwającej pandemii, jest dla nas najważniejsze i od początku pandemii bardzo pilnujemy, żeby nasze drużyny konduktorskie niosły jak najlepszy przykład właściwego, bezpiecznego zachowania - powiedział Dominik Lebda, rzecznik prasowy spółki POLREGIO.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dzieje się w Lidlu. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Klienci wynoszą pełne koszyki
  2. Uwaga na oszustów, pieniądze znikają z kont. Klienci banku PKO BP są zagrożeni
  3. Lasy Państwowe donoszą, "groza w środku lasu". Znaleźli palce umarlaka
  4. Zginęło ponad 850 osób. Katastrofa na Bałtyku, właśnie podano nowe informacje
  5. Nagranie z Karkonoszy w sieci. Każdy turysta musi mieć się na baczności
  6. Niepokojące zdjęcia z Chin obiegły świat. Okropny trend z udziałem zwierząt wciąż rośnie na popularności

Źródło: Onet

Następny artykuł