pasażer wyśpi się na pokładzieFacebook.com/ SpeedBird

Specjalne łóżka dla pasażerów na pokładzie. Linia lotnicza rozpoczyna realizację planu

Pasażer już wkrótce będzie mógł spokojnie wyspać się w samolocie, nawet jeśli wykupi bilety na lot w klasie ekonomicznej? Linia lotnicza ma plan, który ma to umożliwić.

Pasażer samolotu, zwłaszcza jeśli podróżuje na długich trasach, znosić musi wiele niedogodności. Fotelom w maszynie daleko jest do wygodnych siedzisk, w których z przyjemnością by się spało. Zwykle jest to przerywany sen, po którym boli niemalże każda część ciała. Nie ma to nic wspólnego z satysfakcjonującym odpoczynkiem i dotarciem na miejsce w świetnej kondycji. Wkrótce jednak może się to zmienić za sprawą pomysłu linii lotniczej Air New Zealand.

Kraj sąsiadujący z Polską wprowadza stan wyjątkowy. Zatwierdzono propozycję MinisterstwaKraj sąsiadujący z Polską wprowadza stan wyjątkowy. Zatwierdzono propozycję MinisterstwaCzytaj dalej

Pasażer będzie mógł spokojnie wyspać się w samolocie

Air New Zealand to linia, która robi wszystko, by zadbać o swoich pasażerów. Co prawda nie lata nią wielu Polaków, jednak przewoźnicy startujący z polskich lotnisk mogliby się od niej uczyć. Przewoźnik rozważa obecnie wprowadzenie łóżek "skynest" w klasie ekonomicznej. Jak wynika z przekazywanych informacji, miałyby być wyposażone w koce, poduszki oraz pościel.

Firma poinformowała, że złożono już wnioski patentowe i znaki towarowe dla "skynest". W praktyce miałoby to być sześć pełnowymiarowych kabin, których długość to 200 cm, a szerokość 58. Klasa ekonomiczna miałaby być wyposażona w kondygnacje trzypoziomowe, po dwa łóżka na każdym poziomie.

Dzisiaj grzeje: 1. Członek załogi samolotu miał koronawirusa. Turyści masowo próbują odwoływać loty
2. Polacy mogą masowo zarobić na koronawirusie. Wystarczy, że masz 22 zł, ale już wkrótce może być za późno

Oprócz pościeli, koców i poduszek, pasażer ma również otrzymać zasłonki oddzielające go od innych turystów, a także zatyczki do uszu. Z czasem przewoźnik nie wyklucza wprowadzenia również innych udogodnień, takich jak np. lampki do czytania czy gniazda USB. Dyrektor ds. marketingu i obsługi klienta linii zapowiedział, że firma robi wszystko, by wprowadzić to rozwiązanie jak najszybciej, a skorzystać będzie z niego można na najdłuższych lotach, jakie oferuje przewoźnik.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Twórcy Kuchennych rewolucji chcieli ukryć porażającą prawdę przed widzami. Wszystko się wydało
  2. Bajecznie prosty sposób na gotowanie ziemniaków 4 razy szybciej. Ugotujesz nawet w 5 minut
  3. Polka mieszka w czerwonej strefie we Włoszech. "Straszna panika, radzimy sobie, jak możemy"
  4. LOT ma błyskawiczną ofertę dla turystów. Niewiele czasu, by kupić najtańsze bilety
  5. Nowe biuro podróży na polskim rynku. Turyści mają ogromny powód do radości, kusząca oferta
  6. Robert Kubica o włos od wypadku. Groźny incydent na zakręcie (WIDEO)

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł