pasażer cumowanieFot. Wikimedia.org/Baldwin040/zdjęcie poglądowe

Tuż po cumowaniu luksusowego statku pasażer zrobił okropną rzecz. Nie żyje, pozostali nie mogą uwierzyć

Pasażer stracił życie tuż po tym, jak luksusowy statek zacumował do brzegu. Nikt nie spodziewał się takiej tragedii, a pozostałe osoby znajdujące się na pokładzie nie mogły zrozumieć, jak mogło dojść do czegoś tak strasznego.

Pasażer wyskoczył z 10. piętra luksusowego statku tuż po tym, jak ten zacumował do portu. Wycieczka trwała tydzień, a "Oasis od the Seas" płynął z Florydy do Portoryko. Na miejsce natychmiast zostały wezwane odpowiednie służby. Inne osoby jeszcze długo po zejściu na brzeg nie mogły zrozumieć, dlaczego doszło do czegoś tak okropnego.

Śmiertelny wirus jest już w Europie? Cztery osoby w szpitalu, lotniska w Polsce reagująŚmiertelny wirus jest już w Europie? Cztery osoby w szpitalu, lotniska w Polsce reagująCzytaj dalej

Jak podają media, na miejscu natychmiast pojawiły się władze oraz straż przybrzeżna. Wezwano również nurków, którzy w wodzie poszukiwali ciała mężczyzny. Ostatecznie po około godzinie intensywnych prac się to udało, choć ofiara wciąż nie została zidentyfikowana. Pracowali nad tym również pozostali pasażerowie.

Pasażer wyskoczył z najwyższego piętra luksusowego statku

Osoby obecne na pokładzie były w szoku, gdy dowiedziały się o tym, co się stało. Szybko zorganizowano jednak akcję pomocy slużbą - wszyscy spotkali się i usiłowali ustalić, kto znalazł się za burtą, prawdopodobnie jednak nie przyniosło to rezultatów.

- Asystujemy władzom w ich śledztwie dotyczącym śmierci mężczyzny w San Juan w Portoryko. Na kamerach, które zarejestrowały ten wypadek, widzieliśmy, że skok mężczyzny za burtę wycieczkowca "Oasis of the Seas" nie był przypadkowy. W tym trudnym czasie nasze serca są z jego rodziną i bliskimi - czytamy w oświadczeniu Royal Caribbean.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Idealne ferie z rodziną? Polacy zapominają o jednym, ważnym szczególe
  2. Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Nie jest jedyny, teraz ostrzega innych
  3. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  4. Każda klatka to małe miasteczko, nigdy nie poznasz sąsiadów. Polski "Mrówkowiec" to prawdziwy fenomen
  5. Piorun uderzył w polski samolot. Leciał z Warszawy
  6. Niezwykłe znalezisko w polskim mieście. Nikt nie otwierał tajemniczych drzwi od kilkudziesięciu lat
  7. Co najmniej 3 osoby nie żyją, nie wiadomo ile rannych. TVP donosi o okropnej katastrofie

Źródło: o2.pl

Następny artykuł