pasażer wypadekScreen/youtube/WWLTV

Zderzenie dwóch statków wycieczkowych. Zarządzono pilną ewakuację, film trafił do sieci

Pasażer ranny podczas zderzenia dwóch statków wycieczkowych. Jak wynika z medialnych informacji, uszkodzone zostały dwa pokłady jednej z maszyn. Zarządzono pilną ewakuację wszystkich podróżujących.

Pasażer został ranny w wyniku zderzenia statku Carnival Glory oraz statku Carnival Legend. Jak wynika z doniesień medialnych, to ten pierwszy uderzył w drugą maszynę. Sytuacja wyglądała bardzo niebezpiecznie, błyskawicznie zarządzono ewakuacje wszystkich pasażerów przebywających na pokładzie.

5 osób nie żyje, tragedia w Portugalii i Hiszpanii. Na tym niestety nie koniec5 osób nie żyje, tragedia w Portugalii i Hiszpanii. Na tym niestety nie koniecCzytaj dalej

Do zderzenia doszło w porcie Cozumel w Meksyku. Ze wstępnych informacji wynika, że uszkodzone zostały dwa pokłady Carnival Glory. Całe uderzenie zostało nagrane, a filmik trafił od razu do sieci, wywołując poruszenie internautów.

Jeden pasażer ranny w wyniku zderzenia statków

Jak donosi Radio ZET, do zderzenia doszło w chwili, gdy Carnival Glory przygotowywał się do zacumowania w porcie. Doszło do uderzenia w statek Carnival legend, a potem pasażerowie przeżyli kolejne chwile grozy - było o włos od kolizji z kolejną jednostką - Oasis of the Seas.

Załoga błyskawicznie podjęła decyzję o ewakuacji pasażerów, choć niestety nie obyło się bez ofiar. Poszkodowana została jedna osoba, a doszło do tego, gdy na pokładzie 3. oraz 4. przeprowadzana była ewakuacja. Na szczęście oprócz tego jednego przypadku, nikt więcej nie został poszkodowany. Uszkodzone zostały przynajmniej dwa pokłady, jednak - jak poinformowała firma Carnival Cruise Line z Miami - nie były one tak poważne, by uniemożliwić dalszy rejs jednostki.

Film ze zderzenia statków trafił do sieci

Co ciekawe, film z całego zdarzenia trafił od razu do sieci. Najprawdopodobniej nagrał go jeden z pasażerów, przebywający na brzegu lub na statku stojącym nieopodal. Nagranie błyskawicznie zyskało ogromną popularność i obiegło media z całego świata. Odtworzono je tysiące razy, a internauci w komentarzach nie mogą się nadziwić, jak mogło dojść do tak przerażająco wyglądającego zdarzenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co roku 1400-letnie drzewo tworzy wspaniały obraz. To jedyne takie miejsce na świecie, każdy powinien zobaczyć to na własne oczy
  2. Wizzair i Ryanair wprowadzają wielkie zmiany od nowego roku. Dla wielu Polaków to może być okazja
  3. 17-latka ukradła samolot. Odpaliła go, prowadziła i uderzyła w budynki lotniska, wszystko zostało nagrane
  4. Tajemnicze znalezisko na brzegu. Stwór wygląda przepięknie, ale może być bardzo niebezpieczny
  5. Sceny jak z horroru nad Nowym Jorkiem. Wszystko pochłonęła przerażająca, biała chmura
  6. Polskie miasto na podium rankingu najlepszych do życia na świecie! Ogromny powód do dumy

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł