pasażer nieodpowiednie zachowanieScreen/Instagram/passengershaming

Szczyt żenady w samolocie. Pasażer wszystko wrzucił do sieci, brak słów [FILM]

Pasażer podróżujący samolotem z innymi turystami powinien przestrzegać pewnych zasad. W obecności obcych powinno się odpowiednio zachowywać, w tym przypadku jednak puściły wszelkie hamulce. Karygodne zachowanie.

Pasażer przed wejściem na pokład samolotu musi spełnić szereg wymogów, które narzucane są zarówno przez lotnisko, jak i samego przewoźnika. Zwykle dotyczy to wymiarów oraz wagi walizki, jej zawartości czy metod pakowania np. płynów w bagażu. Oprócz przestrzegania tych zasad, trzeba jednak pamiętać, że przede wszystkim jesteśmy wszyscy ludźmi i pewnych rzeczy w towarzystwie - zwłaszcza obcych ludzi - robić nie wolno. Niestety w tym przypadku niestety wyraźnie kogoś poniosło.

Gigantyczny chaos za granicą. Są ofiary śmiertelne, 100 osób rannych, 200 zniszczonych samochodówGigantyczny chaos za granicą. Są ofiary śmiertelne, 100 osób rannych, 200 zniszczonych samochodówCzytaj dalej

Pasażer poczuł się zbyt swobodnie w samolocie

W internecie jest wiele profili oraz grup, na których pasażerowie wrzucają nieodpowiedzialne lub oburzające zachowania turystów. Często dotyczą one awanturowania się na pokładach samolotów czy absurdalnych zachowań w miejscach publicznych. Tak też stało się w tym przypadku.

Na profilu Passengershaming na Instagramie jeden z turystów udostępnił nagranie, które nie mieści się w głowie. Osoba, która siedziała za nim w samolocie, nie tylko zdjęła buty w samolocie, ale również postanowiła wyciągnąć gołą stopę przed siebie. Znalazła dla niej miejsce na podłokietniku siedzenia przed nią.

Dzisiaj grzeje: 1. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
2. Słynna polska fabryka zamyka się po ponad 150 latach działalności. Jej wyroby wielu z nas ma w swoich domach

Bez wątpienia nikt nie chciałby podróżować w takich warunkach i trudno się dziwić autorowi, że zareagował na całą sytuację oburzeniem. Chyba nikt by nie chciał mieć cudzej, bosej stopy tuż przy kubku z napojem, który trzyma w dłoni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli ją posiadasz, możesz dostać za nią fortunę. Chodzi o z pozoru normalną monetę 5 zł
  2. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce
  3. Tragedia podczas wakacji na Kanarach. 5-letnie dziecko nie żyje, rodzina we łzach
  4. Po porwaniu przez lawinę, Urubko wysłał niesamowicie smutną wiadomość. Podjął decyzję
  5. Lawina uderzyła prosto w turystki. Akcja ratunkowa narciarzy została nagrana, dramatyczne chwile
  6. Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjach

Źródło: Instagram

Następny artykuł