pasażer uderzył stewardessęFot. twitter.com/@New York Post

Walka i rękoczyny w samolocie. Wściekły pasażer zaczął walczyć o wygodę teściowej

Pasażer w bardzo agresywny sposób próbował wpłynąć na załogę samolotu. W obronie teściowej rzucał obelgami pod adresem stewardess i innych pasażerów. Doszło do rękoczynów, musiała interweniować policja, która wyprowadziła awanturnika z samolotu.

Pasażer na pokładzie samolotu Brussels Airlines zaatakował stewardesę po tym, jak spoliczkowała go za krzyknięcie i oplucie za rzekomą odmowę pomocy teściowej, ponieważ według raportu była bita "łokciem" przez dwóch mężczyzn. Nagrany filmik, który niestety został już usunięty z sieci, pokazywał pasażera z irytacją krzyczącego na stewarda, który próbował nakłonić go do siadania, donosi the Sun.

Apel lekarzy i pielęgniarek wyciska łzy. Proszą nas tylko o jednoApel lekarzy i pielęgniarek wyciska łzy. Proszą nas tylko o jednoCzytaj dalej

Relacja żony awanturnika

- Mężczyzna poskarżył się na dwóch mężczyzn, którzy siedzieli po bokach jego teściowej i trącali ją łokciami, gdy ona siedziała na środkowym siedzeniu - napisała żona mężczyzny.

Carmen Moore, żona pasażera, nakręciła film na którym widać mężczyznę oraz członka załogi który mówi mu, żeby się uspokoił. Mężczyzna grozi, że "pobije” stewardessy, ponieważ jego żona krzyczy, że członek załogi zaatakował ją pierwszy. Napięcie rośnie, gdy kierowniczka obsługi próbuje załagodzić sytuację. Poprosiła go o uspokojenie się i pokazała palcem, że zadzwoni na policję, jeśli tego nie zrobi. W odpowiedzi usłyszała, że ma "się zamknąć".

Chwilę później kierowniczka obsługi wyciera ślinę pasażera z twarzy, a następnie uderza go w twarz. Ten odwzajemnia się tym samym. Inny pasażer wkracza do akcji i krępuje mężczyznę, co skłoniło jego żonę do krzyknięcia "Odwal się od niego!".

Pasażer został wyprowadzony przez policję

Awanturujący się mężczyzna skarżył się na przełożonego, jednak powiedziano mu, że wcale nie muszą mu w tej sytuacji pomagać. Przełożona obsługi przystąpiła do obrony mężczyzn, którzy siedzieli po bokach jego teściowej, gdy ten jeszcze coś do niej powiedział. Ostatecznie mężczyzna został wyprowadzony przez policję, co zakończyło incydent.

Dzisiaj grzeje: 1. 800 turystów nie wytrzymało kwarantanny. Policja nie mogła ich powstrzymać, złamali wszystkie zasady
2. Minister zdrowia ostro o sytuacji w Polsce: zamknięcie państwa albo setki zmarłych

- Spoliczkowała go. Mężczyźni, którzy na niego skoczyli, złamali mu żebra, a policja wyprowadziła go stalowymi schodami samolotu, mimo że mężczyzna wcześniej poprosił o pomoc medyczną - skarżyła się żona awanturnika.

Linie lotnicze Brussels Airlines nie od razu odpowiedziały na wiadomość z prośbą o komentarz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest dobra wiadomość ws. epidemii w Polsce. Prof. Maksymowicz ujawnia
  2. Bada od 40 lat koronawirusy, wyciekł jego prywatny list. Twierdzi, że wie czym niwelować wirusa
  3. Nastoletni uczeń z Polski zakażony. Wrócił pilnie z klasą z Hiszpanii
  4. Kolejny kraj poinformował o pierwszym zakażonym. Ma tylko 36 lat
  5. 800 turystów nie wytrzymało kwarantanny. Policja nie mogła ich powstrzymać, złamali wszystkie zasady
  6. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata

Źródło: New York Post

Następny artykuł