wakacjeFot. screen/twitter.com/@Alyss423

W panice robili wszystko, by chronić się przed koronawirusem. Film z samolotu odbiera mowę

Pasażer samolotu na trasie z Sydney na wyspę Hamilton w nietypowy sposób zabezpieczył się przez zarazkami. Wraz z kobietą obok, wzbudzili zainteresowanie wszystkich osób na pokładzie. Ich strój rozśmieszył wiele osób.

Pasażer owinięty folią, w rękawiczkach i ze specjalną maską na twarzy wszedł na pokład samolotu w Sydney. Obok niego usiadła kobieta w podobnym stroju, co wzbudziło sensację. Jedna z osób obserwujących sytuację nagrała krótki filmik, na którym widać parę spokojnie siedzącą pośród zwyczajnie ubranych podróżnych.

Chory na koronawirusa na pokładzie WizzAira. Jest potwierdzenie liniiChory na koronawirusa na pokładzie WizzAira. Jest potwierdzenie liniiCzytaj dalej

Pasażer musiał być przerażony

Jak podaje "Daily Mail", aż 5 osób zarażonych śmiertelnym wirusem przebywa obecnie na wyspie Hamilton. Na całym świecie odnotowano ponad 75 tysięcy przypadków zarażenia COVID2019, a 2 tysiące osób zmarło w wyniku choroby. Para ubrana w foliowe zabezpieczenia z pewnością obawia się zachorowania. Filmik z samolotu trafił do sieci z podpisem "Kiedy bardzo obawiasz się koronawirusa".

W celu zachowania bezpieczeństwa, wiele państw wstrzymało połączenia z Chinami kontynentalnymi. Wśród nich jest Australia, co spowodowało kłopoty wielu osób. Bez względu na obywatelstwo, po zatrzymaniu ruchu pomiędzy tymi krajami, nikt nie może przekroczyć granicy. Prawie 100 tysięcy chińskich studentów nie mogło rozpocząć roku akademickiego, Australijczycy przebywający w Chinach na wakacjach nie mogą wrócić do kraju.

Dzisiaj grzeje: 1. Polskie biuro podróży anuluje wycieczkę i wprowadza modyfikacje wyjazdów. Zmiany dotkną wielu turystów
2. Podatek od mięsa wymusi wegetarianizm? 15 zł więcej za 1 kg najtańszej wieprzowiny

Nagranie z samolotu błyskawicznie rozprzestrzeniło się w sieci internetowej wywołując skrajnie różne reakcje. Jedni śmieją się z absurdalnie wyglądającego stroju pasażerów, inni doceniają ich pomysłowość. W obliczu ogromnego zagrożenia, jakim jest ciężko uleczalna choroba, każde rozwiązanie mogące uchronić życie i zdrowie może się okazać pomocne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fani skoków zamarli podczas skoku Stocha. Tragiczny w skutkach koniec konkursu był bliski
  2. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce
  3. W panice robili wszystko, by chronić się przed koronawirusem. Film z samolotu odbiera mowę
  4. Z ostatniej chwili: dramat w Australii, na pokładzie 160 pasażerów. Nie było szans, są ofiary i ranni [ZDJĘCIA]
  5. Największy park wodny w Polsce otwarty. Wielu turystów przeżyło ogromne rozczarowanie
  6. Gwiazdor reprezentacji Polski miał wypadek samochodowy. Nie zagra w Lidze Mistrzów

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł