pasażer marzenieFacebook.com/ Leah Amy

Niezwykły, świąteczny gest na pokładzie samolotu. Spełnił największe marzenie zupełnie obcej kobiety

Pasażer samolotu zdecydowanie poczuł magię świąt. Niespodziewanie postanowił spełnić największe marzenie zupełnie obcej kobiety, która również była na pokładzie. Była w ogromnym szoku, zupełnie się tego nie spodziewała.

Pasażer miał niesamowity gest. Podróżował wraz z rodziną, a na lotnisku przypadkowo wpadł na zupełnie obcą mu kobietę. Jak okazało się w rozmowie, 88-latka właśnie była w odwiedzinach u swojej córki w Nowym Jorku i wracała do domu. Jack - bo tak ma na imię bohater tej historii - szybko odkrył jej największe marzenie i niespodziewanie postanowił je spełnić.

Wiadomo, gdzie Grzegorz Krychowiak spędził wakacje. Wielu zrobiłoby wszystko, żeby tam byćWiadomo, gdzie Grzegorz Krychowiak spędził wakacje. Wielu zrobiłoby wszystko, żeby tam byćCzytaj dalej

Jak się okazało, starsza kobieta wyznała mu, że jeszcze nigdy nie leciała biznes klasą, a jest to jej wielkim marzeniem. Nie było jej stać przez całe życie na takie luksusy, a zawsze była ciekawa, jak to wygląda. Całą sytuację opisała w mediach społecznościowych stewardessa linii Virgin Atlantic, która nazwała tę nietypową parę swoimi ulubionymi pasażerami.

Pasażer postanowił spełnić marzenie seniorki

Jack na początku nie dał nic po sobie poznać, jednak w głowie przygotowywał niezwykłą, świąteczną niespodziankę dla spotkanej seniorki. Sam miał bilety na klasę biznes i tam się początkowo udał. Po chwili jednak subtelnie przeszedł do ekonomicznej, odnalazł Violet i polecił jej usiąść na jego miejscu. On sam zajął mniej wygodne siedzenie w tańszej części samolotu.

88-latka nie posiadała się z radości. Była zachwycona i nie przestawała dziękować mężczyźnie. Była też pewna, że jej córka nie uwierzy w dobro, które ją spotkało, dlatego załoga zrobiła parze zdjęcia i obiecała wysłać staruszce pocztą, bo nie miała emaila ani telefonu komórkowego.

Stewardessa opublikowała historię w internecie

Całą historię opublikowała wraz ze zdjęciami w mediach społecznościowych stewardessa należąca do załogi niezwykłego samolotu. Jej wpis momentalnie zyskał gigantyczną popularność i obiegł niemalże cały świat.

- Z setek lotów, które obsługiwałam, miałam przyjemność zajmować się piłkarzami, supermodelkami i gwiazdami Hollywood, ale opowiem Wam o moich dwóch ulubionych pasażerach! Żadnego zamieszania, żadnego przedstawienia, po prostu zrobił to z uprzejmości i dobrego serca. Nikt go o to nie prosił - napisała pod zdjęciami.

Wszyscy są zachwyceni postawą, jaką zaprezentował bezinteresowny pasażer o wielkim sercu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stan wyjątkowy w Australii. 6 osób nie żyje, szaleją ogromne pożary, sytuacja jest tragiczna przez rekordowy upał
  2. Śnieg na rajskiej wyspie! Do tej pory nazywano ją miejscem wiecznej wiosny
  3. Polskie miasto na podium rankingu najlepszych do życia na świecie! Ogromny powód do dumy
  4. Podano datę zakończenia odbudowy katedry Notre Dame. Jest też już termin pierwszej mszy
  5. Chwile grozy na pokładzie samolotu. Pasażer próbował dokonać szturmu na kokpit, zaatakował załogę
  6. Tajemnicze znalezisko na brzegu. Stwór wygląda przepięknie, ale może być bardzo niebezpieczny

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł