pasazer samolotScreen/Twitter/wendi

Konflikt dwójki pasażerów w samolocie. W sieci rozpętała się burza, kto miał rację?

Pasażer podczas lotu pokłócił się z innym turystą. Sytuacja miała miejsce podczas podróży z Nowego Orleanu do Charlotte. Nagranie z wydarzenia znalazło się w sieci i rozpętało ogromną dyskusję.

Pasażer podczas swoich podróży nie ma łatwo. Często wpływ na to mają niesprzyjające warunki w środku transportu, którym podróżuje, ale również zachowanie innych turystów.

Huragan wyrzucił na brzeg potwora. Brytyjczycy już zaczęli nazywać go NessieHuragan wyrzucił na brzeg potwora. Brytyjczycy już zaczęli nazywać go NessieCzytaj dalej

Podczas lotu linią American Airlines z Nowego Orleanu do Charlotte w USA, miało miejsce nieprzyjemne zdarzenie. Jedna z pasażerek umieściła w sieci nagranie, na którym widać, jak inny pasażer uderza pięścią w jej fotel.

Kobieta poczuła się urażona i źle potraktowana nie tylko przez tę osobę, ale i linie lotnicze, które według niej nieprawidłowo zareagowały na zaistniałą sytuację. Według niej mężczyzna siedzący za nią uderzył w jej fotel około 9 razy. Problem w tym, że zanim mężczyzna zdecydował się zareagować w taki sposób, kobieta rozłożyła fotel, wyraźnie zakłócając jego prywatną przestrzeń.

Pasażer kontra pasażer. Kto miał racje w tym konflikcie?

Na nagraniu, które kobieta umieściła w sieci, widać złość i irytację siedzącego za nią pasażera. Zaalarmowana załoga samolotu wstawiła się za mężczyzną, któremu zaproponowano bezpłatnego drinka. Kobiecie zaś zagrożono eskortowaniem z samolotu za to, że nieodpowiednio ustawiła swój fotel, zdecydowanie utrudniając spokojną podróż osobie siedzącej za nią.

Pod postem umieszczonym przez kobietę rozpętała się prawdziwa burza. Komentujący podzielili się w ocenie sytuacji.

- Nie mogę uwierzyć, że American Airlines nie zrobiły nic dla tej biednej kobiety, ale dały temu pełzaczowi drinka – piszą obrońcy Wendi.

Z drugiej jednak strony nie brakuje komentarzy, które rację w tym konflikcie przyznają mężczyźnie.

- Gdybym to był ja, nie miałaby już oparcia – czytamy w komentarzach.

W oficjalnym komunikacie ogłoszonym przez linię American Airlines, możemy przeczytać, że linia w konflikcie nie staje po żadnej ze stron, a jedynie przeprasza za zaistniałą sytuację i twierdzi, że coś takiego na pokładzie ich samolotu nie powinno mieć miejsca. A jakie jest wasze zdanie? Kto według was miał racje w tym konflikcie - kobieta, która swoim krzesłem przeszkadzała osobie z tyłu, czy mężczyzna, który bez opamiętania uderzał w oparcie?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gratulacje spływają od fanów. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają powody do świętowania „W końcu”
  2. Powoduje co piąty zgon onkologiczny. W Polsce postawienie diagnozy często trwa zbyt długo
  3. Krzyki i panika na pokładzie samolotu. Wpadli w huragan, pilot 5 razy próbował lądować
  4. Nie tylko WizzAir z Polski. Nagrania samolotów walczących z huraganem wywołują ciarki, ale pilotom należą się brawa
  5. Będzie nowe województwo na południu Polski? Nie wszyscy się ucieszą, "temat jest w obiegu"
  6. Mąż pracujący za granicą napisał żonie, że nie wyśle jej pieniędzy. Odpowiedź kobiety rozkłada na łopatki, popłaczecie się ze śmiechu

źródło: turystyka.wp.pl

Następny artykuł