pasażer zakażony koronawirusemTuryści.pl

Pilnie poszukiwani pasażerowie Ryanaira. Lecieli do Polski z osobą zakażoną, wielkie niebezpieczeństwo

Pasażer, który przyleciał do Polski samolotem Ryanair, był zakażony koronawirusem. Wszyscy turyści, którzy lecieli razem z nim, powinni jak najszybciej zgłosić się do odpowiednich służb.

Pasażer leciał w niedzielę 8 marca 2020 roku z lotniska Londyn Stansted do Wrocławia. Wylądował o godzinie 12:15, a szybko okazało się, że jest zakażony niebezpiecznym koronawirusem. Teraz wrocławskie lotnisko oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Oleśnicy apelują do wszystkich pasażerów lotu Ryanair nr FR8405 o kontakt ze służbami.

Apel pilota samolotu do wszystkich ludzi. Na początku nikt nie rozumiał, prawda jest niesamowita, każdy powinien przeczytaćApel pilota samolotu do wszystkich ludzi. Na początku nikt nie rozumiał, prawda jest niesamowita, każdy powinien przeczytaćCzytaj dalej

Zakażony pasażer w samolocie Ryanair

Turyści, którzy lecieli tym samolotem, proszeni są o zapoznanie się z instrukcjami GIS oraz uważne obserwowanie swojego stanu zdrowia, również śledzenie ewentualnych, niepokojących objawów. Szczególną uwagę zwrócić powinni na problemy z oddychaniem, kaszel czy gorączkę.

Jeśli działo się będzie coś niepokojącego, osoby proszone są o natychmiastowy kontakt ze stacją sanitarno-epidemiologiczną. Mogą również zgłosić się do oddziału zakaźnego. Choroba z Chin rozprzestrzenia się w naszym kraju bardzo szybko, chorych jest coraz więcej, nie można więc zaniedbywać i ignorować nawet najbardziej niepozornych objawów choroby.

Dzisiaj grzeje: 1. Świetne informacje o zakażonej, 74-letniej Polce. Dostała specjalną mieszankę leków
2. Rząd ze specjalnym apelem do mieszkańców miast a także władz miejskich

- UWAGA !!! PASAŻEROWIE LOTU NR FR 8405!!!! Pasażerowie lotu linii Ryanair, który odbył się na trasie Londyn Stansted-Wrocław Strachowice w dniu 08 marca 2020 o godz 9.15 z Londynu proszeni są o kontakt telefoniczny z PSSE w Oleśnicy
tel. nr 71/ 314 20 34 wew. 21 lub 23,
tel. kom. 505 092 898, 512 703 116 oraz 512 703 376 - czytamy we wpisie na Facebooku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Oleśnicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stan 74-letniej zakażonej Polki coraz lepszy. Otrzymała pionierską mieszankę leków
  2. Druzgocące zdjęcie z polskiego sklepu. Zachowanie klientki nie mieści się w głowie
  3. Polacy wylądowali w Warszawie. Na kwarantannę pojechali zwykłym PKP i transportem publicznym
  4. Koronawirus w autobusie PKS. Pasażerowie pilnie poszukiwani, zagrożonych kilkanaście kursów
  5. Pierwsza osoba na świecie dostała testowaną szczepionkę na koronawirusa. Wiadomo, kim jest
  6. Jest oficjalna decyzja UEFA ws. Euro 2020. Mistrzostwa nie odbędą się w tym roku

Źródło: Tu Wrocław

Następny artykuł