pasażer samolotFot. Pixabay.com/Free-Photos

Pasażer terroryzował samolot. Potem chwycił za telefon, otworzył usta, a wszyscy przecierali oczy ze zdumienia

Pasażer sterroryzował cały samolot. Groził innym turystom i zachowywał się wulgarnie. W pewnej chwili chwycił za telefon i zrobił coś, czego nie spodziewał się nikt.

Pasażer linii EasyJet sterroryzował cały samolot. O jego zachowaniu do tej chwili nikt nie miał pojęcia, lecz teraz sprawa trafiła do mediów, bo Brytyjczyk Matthew F. stanął przed sądem.

Walizka turysty od razu wydała się podejrzana. Gdy celnicy ją otworzyli, ich oczom ukazał się tragiczny widokWalizka turysty od razu wydała się podejrzana. Gdy celnicy ją otworzyli, ich oczom ukazał się tragiczny widokCzytaj dalej

Swoich czynów na pokładzie dopuścić się miał jeszcze w 2019 roku. Samolot leciał z Manchesteru do Reykjaviku, a Edinburgh Live cytowane przez Wirtualną Polskę podało, że mężczyzna miał spożywać bezustannie alkohol, który udało mu się wnieść do środka.

Jeden pasażer sterroryzował cały samolot

Lot przebiegał spokojnie do chwili, gdy mężczyzna nagle stał się agresywny. Najpierw zaczął obrażać współpasażerów, następnie agresywnie odnosić się do członków załogi. Jak podają media, miał zalecać się też do jednej z turystek, a gdy ta odrzuciła jego "zaloty", zaczął jej grozić, obrażać i mówić, że zabije całą jej rodzinę.

O zdarzeniach natychmiast poinformowani zostali piloci, którzy podjęli decyzję o przekierowaniu lotu do Edynburga w Szkocji. Niestety na tym cała absurdalna sytuacja z niesfornym pasażerem się nie zakończyła.

Niewiarygodne zachowanie na pokładzie

Portal Newshub informuje, że załoga poprosiła mężczyznę, by się uspokoił oraz usiadł na swoim miejscu. Wtedy zrobił najdziwniejszą rzecz, po której zarówno personelowi pokładowemu, jak i innym turystom, opadły szczęki. Agresor nagle chwycił za swój telefon i zaczął gryźć oraz połykać poszczególne jego części. Dotarł aż do baterii, która zaczęła się tlić, gdy on ją mielił w ustach. To doprowadziło do interwencji stewardesy, która siłą zabrała akumulator i wrzuciła go do szklanki z wodą.

Ostatecznie mężczyzna został zatrzymany przez policję po wylądowaniu oraz zabrany na komisariat. W sądzie przyznał się do zarzuconych mu czynów i prawdopodobnie najbliższy czas spędzi w więzieniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed popularnym produktem. Każdy może mieć go w kuchni
  2. Choroba, której nie zobaczysz. 1 na 33 osoby jest nosicielem wadliwego genu
  3. Śnieg sparaliżował wszystko, nie latają samoloty, drogi są zablokowane. Zdjęcia z zagranicy wyglądają niewiarygodnie
  4. Pokazali, jak wygląda samolot po wyjściu niektórych pasażerów. Tragedia, gorzej niż w chlewie [FOTO]
  5. Pasażerka wygrała z Ryanairem. Dostała pieniądze za to, że musiała kupować bagaż podręczny
  6. Są już pierwsze ofiary i ogromne zniszczenia na terenie całej Polski. Jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domów

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł