pasażer samolotFot. Facebook/Air New Zeland

Każdy może im zazdrościć lotu. Obsługa chwyciła za głośnik i zachwyciła wszystkich

Pasażer samolotu zwykle ma świadomość, że podróż będzie długa i nudna. Nie zawsze jednak tak musi być. Turyści z tego samolotu przeżyli niezwykle miłe chwile, a wszystko dzięki obsłudze.

Pasażer samolotu zobligowany jest do przestrzegania licznych przepisów. Musi mieć odpowiedni bagaż, nie może mieć niedozwolonych rzeczy i musi odpowiednio zachowywać się na pokładzie. Dzięki temu lot przebiega w spokojnej atmosferze, którą jednak czasem chciałoby się nieco rozweselić. Idealnie do tego problemu podeszła załoga samolotu linii Air New Zealand.

Tragedia na lotnisku, samolot staranował człowieka, drugi jest w szpitalu. Film trafił do sieciTragedia na lotnisku, samolot staranował człowieka, drugi jest w szpitalu. Film trafił do sieciCzytaj dalej

Tuż po starcie jedna ze stewardes zdecydowała się przedstawić swoim pasażerom. Szybko kazało się jednak, że nie zamierza zrobić tego w zwyczajny sposób. Po chwili wyszło na jaw, że nie tylko ona jest utalentowana i ma pomysł na to, jak rozruszać cały samolot.

Każdy pasażer chciałby taki lot

Jak się szybko okazało, stewardesa postanowiła przedstawić się wszystkim w naprawdę śpiewający sposób. Chwyciła za mikrofon pokładowy i zaśpiewała kultowy utwór Simon & Garfunkel o tytule "Cecilia", bo właśnie tak też miała na imię.

Wszyscy pasażerowie po tym oszaleli. Oklaski trwały bardzo długo i trzeba przyznać, że to idealny sposób na urozmaicenie długiego, nudnego lotu, a także miły akcent na zdobycie zaufania i sympatii wszystkich turystów.

W Czechach odkryli skarb. Nikt go nie mógł znaleźć przez 7 tysięcy latW Czechach odkryli skarb. Nikt go nie mógł znaleźć przez 7 tysięcy latCzytaj dalej

Linia sama opublikowała nagrania z wesołego lotu

Szybko wyszło na jaw, że jednak nie tylko Cecilia jest utalentowaną postacią należącą do załogi linii. Równie rozśpiewany był też jej kolega, który zaczął śpiewać po niej, wywołując kolejną falę entuzjastycznych oklasków. Pasażer tego kursu z pewnością nie mógł narzekać na to, że miał kolejny, nudny przelot, który niczym się nie wyróżniał.

Nagrania występów stewarda i stewardesy zobaczyć można poniżej. Jak widać, cieszą się sporym zainteresowaniem w sieci i zyskują mnóstwo pochlebnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta
  2. Rak jelita grubego jest jednym z najgroźniejszych nowotworów. Jego objawy często są bagatelizowane
  3. Z ostatniej chwili: silne trzęsienie ziemi. Epicentrum obok stolicy Nowej Brytanii Wschodniej
  4. Będzie bardzo niebezpiecznie. Wiele krajów wydało ostrzeżenia, Polska jest zagrożona przez Ciarę
  5. Tragedia na lotnisku, samolot staranował pracownika, drugi w szpitalu. Film trafił do sieci
  6. Najsmutniejsze wieści z Watykanu o Benedykcie XVI. 92-letni papież emeryt niestety jest na skraju, cały świat się modli

Źródło: Tanie Loty

Następny artykuł