Pasażer spowodował opóźnienia w PKPWikipedia.org/Actuell37

Dantejskie sceny w PKP. Wkroczyła policja, nie miał maseczki, wrzeszczał

Pasażer spowodował duże opóźnienie pociągu. Wszystko to przez brak maseczki, którą muszą nosić wszyscy podróżujący. Mężczyzna zaczął krzyczeć i mówić, że jest nosicielem koronawirusa.

Pasażer pociągu zaczął krzyczeć i straszyć. Powodem takiej reakcji była prośba o założenie maseczki. Wszyscy pasażerowie muszą zakrywać usta i nos. Takie są nowe zasady bezpieczeństwa. Mężczyzna zaczął mówić, że jest nosicielem koronawirusa. Spowodował ogromne opóźnienie.

Wtargnął na plażę w Mielnie. Finał był druzgocący. Mieszkańcom opadły ręceWtargnął na plażę w Mielnie. Finał był druzgocący. Mieszkańcom opadły ręceCzytaj dalej

Pasażer opóźnił odjazd pociągu

Wszystko wydarzyło się w piątek 3 lipca. Chodziło kurs pociągu IC Piast, który z Gdyni jechał do Wrocławia. Pasażer jechał razem z córką. Nie zastosował się do zasad bezpieczeństwa, konkretnie do obowiązku noszenia maseczki. Gdy zwrócono mu uwagę, zareagował bardzo agresywnie. Odmówił, a później zaczął krzyczeć, że jest zarażony koronawirusem.

Maszyna została zatrzymana na stacji kolejowej w Lesznie. Tam do awanturnika wezwana została policja, Straż Ochrony Kolei, a także pracownicy sanepidu. W czasie interwencji służby okazało się, że mężczyzna kłamał, ponieważ jego nazwisko nie znajduje się w bazie zakażonych SARS-CoV-2. W związku z tym nie było podstaw do podjęcia decyzji o wysłaniu mężczyzny na obowiązkową kwarantannę.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel Ministerstwa do Polaków. Chodzi o wczasy tysięcy ludzi
2. Rząd wycofuje się z jednej z głównym obietnic? Media dotarły do nowych danych rządzących

Nieudany żart pasażera spowodował, że kurs znacznie się opóźnił, ponieważ było to aż półtorej godziny. Pasażerom, którzy pilnie musieli dojechać do Wrocławia, zaproponowano przesiadkę do pociągu IC Szkuner. Takie informacje podała "Rynkowi Kolejowemu" Agnieszka Serbeńska z biura prasowego PKP Intercity. Ostatnio PKP poinformowało o pewnej zmianie. Można o tym przeczytać tutaj.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie media podały tragiczną informację. Nie żyje legenda polskiego sportu, był idolem dla wielu Polaków
  2. Jarosław Kaczyński ma "tajny plan". Ma pomóc Dudzie wygrać, zaskakujące doniesienia mediów
  3. Ministerstwo potwierdziło, wielkie zmiany od 17 lipca. Wakacje będą wyglądać zupełnie inaczej
  4. No i się zaczęło, porażająca wiadomość z Chin. Wielu się obawiało, niestety dzieje się w Hongkongu
  5. Rząd podjął decyzję. Już dziś znoszą zakaz, wielka ulga dla tysięcy Polaków
  6. Niedźwiedź przez 14 lat był trzymany w klatce. Akcja ratunkowa zwierzęcia była bardzo trudna

źródło: Super Express

Następny artykuł