Paryż i kolejny dramatFot. unsplash.com/@rafaelks

Nagle usłyszeli huk. Mieszkańcy Paryża czekali na najgorsze

Paryż niedawno przeżył kryzysową sytuację, jaką był alarm bombowy. Tym razem mieszkańcy usłyszeli huk i bali się, że to kolejny zamach. Policja dopiero po kilkunastu minutach wydała oświadczenie w tej sprawie.

Paryż stale się rozrasta, głównie na przedmieściach, gdzie osiedlają się imigranci. Wraz z napływem ludności muzułmańskiej rosną napięcia społeczne i strach przed zamachami. Niedawno policja otrzymała zawiadomienie o ładunku wybuchowym, który miał wysadzić w powietrze wieżę Eiffela. Ewakuowano wszystkie osoby przebywające w popularnej atrakcji, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Znaleźli porzuconą na drodze kobietę. Sprawdzili jej dokumenty i zamarli, zagraniczny kraj w żałobieZnaleźli porzuconą na drodze kobietę. Sprawdzili jej dokumenty i zamarli, zagraniczny kraj w żałobieCzytaj dalej

Paryżanie obawiali się zamachu

W środę 30 września mieszkańcy po raz kolejny obawiali się o swoje życie. Nagle usłyszeli huk i zaczęli rozglądać się wokół siebie. Wiele osób szukało wzrokiem ognia albo dymu, który zwiastowałby wybuch w niedalekiej okolicy. Świadkowie wydarzeń poinformowali, że szyby w oknach wielu budynków drżały.

W mediach społecznościowych od razu pojawiły się wpisy od zaniepokojonych mieszkańców stolicy Francji. "Nikt niczego nie widzi, ale wszyscy słyszą" - napisał jeden z użytkowników Twittera. Dało się zauważyć, że wszyscy czekają na najgorsze - informację o wybuchu i zamachu terrorystycznym.

Dzisiaj grzeje: 1. Media informują, Dorota Gardias ma koronawirusa, jej stan jest poważny. Zwiedziła całą Polskę, do zakażenia doszło w najmniej spodziewanym miejscu
2. Widzowie programu "Rolnik szuka żony" oburzeni wyczynami uczestnika. Posypała się krytyka, TVP interweniuje
3. Już nie ma odwrotu. Rząd wydał dziś rozporządzenie, ogromny cios dla turystyki

- W Paryżu i regionie paryskim słychać było hałas. Nie ma eksplozji, chodzi o samolot myśliwski, który przekroczył barierę dźwięku - napisano na Twitterze, apelując o nieblokowanie linii alarmowych. Policja dopiero po 15 minutach zdementowała plotki, które wzburzyły mieszkańców.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny husky niechcący uderzył dziecko łapą w twarz. Już po sekundzie zareagował w niesamowity sposób
  2. Prowadzi "Jeden z dziesięciu" od lat, jednak niewielu zna jego prawdziwą twarz. Ujawniamy kim naprawdę jest Tadeusz Sznuk
  3. Jackowski przekazał najnowszą wizję, część widzów zamarła. Chodzi o Polaków za granicą
  4. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy
  5. Policja pilnie prosi o pomoc, ujawniła nagranie z monitoringu. Całe Tatry drżą z obaw
  6. Wróciła do domu pod wpływem. Jej golden retriever zareagował, kamery wszystko nagrały

Źródło: Onet

Następny artykuł