paryż na dnie kanałufot. pixabay.com/ 139904

Sprzątali paryski kanał, ale nikt nie mógł przewidzieć, co znajdą. Przecieramy oczy ze zdumienia

Paryż znany jest ze swoich malowniczych kanałów. Wielu turystów przybywa do miasta, aby przechadzać się romantycznymi uliczkami i mostami nad wodą. Nikt nie spodziewał się jednak, co znajduje się na dnie jednego z nich. Po oczyszczeniu okazało się, że znajduje się tam wiele interesujących przedmiotów.

Paryż jest jednym z najpopularniejszych kierunków turystycznych w Europie. Turystów przyciąga nie tylko wieża Eiffla, ale również malownicze alejki i kanały. Podczas oczyszczania jednego z nich trafiono na wiele interesujących przedmiotów, których nikt nie spodziewał się znaleźć w tym miejscu.

Tato zrobił córce zdjęcie na plaży. W domu zobaczyli szczegół, przez który ciarki przeszły im po plecachTato zrobił córce zdjęcie na plaży. W domu zobaczyli szczegół, przez który ciarki przeszły im po plecachCzytaj dalej

Paryż: zdumiewające odkrycie w kanale

Kanały w Paryżu mimo że prezentują się bardzo malowniczo, często są zaniedbane i brudne. Jeden z nich, Saint-Martin, nie był czyszczony przez 15 lat. To właśnie na jego dnie znaleziono dziwne przedmioty, na których widok trzeba było przecierać oczy ze zdumienia.

Zanim rozpoczęły się prace związane z wypompowywaniem wody, należało odgrodzić kanał tamą oraz wyłowić ryby, które następnie zostały bezpiecznie przetransportowane do innego zbiornika w zależności od ich gatunku i stanu zdrowia. Podczas transportu zwierzęta zostały skatalogowane i policzone przez biologów. Znaleziono między innymi karpia, który ważył 20 kilogramów.

Gdy ryby zostały przetransportowane w bezpieczne miejsce, rozpoczął się proces osuszania. Właśnie wtedy pracownicy trafili na szereg przedmiotów na dnie. Wśród nich znalazły się całkiem zwyczajne rzeczy, jak na przykład pachołek drogowy, przez bardziej zastanawiające jak wózek sklepowy po absolutnie niespodziewane, na przykład krzesło biurowe. Natrafiono również na niezliczoną liczbę butelek spoczywających na dnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Niepokojące wiadomości obiegły media. Nowe ognisko COVID-19
2. Ważna wiadomość z Karpacza. Przenoszą, podjęli decyzję
3. Niemcy zdecydowali się na bardzo kontrowersyjny krok. Polska też może pójść ich drogą

Tym, co naprawdę zadziwiło pracowników czyszczących kanał były rowery. I chociaż obecność jednego roweru na dznie może nie byłaby niczym zdumiewającym, ale w sumie znaleziono ich 98. Na dnie znaleziono również kilka stołów i przedmioty codziennego użytku jak rama od materaca, krzesło i torba na zakupy. Podczas prac natknięto się nawet na kilka skuterów. Również w Polsce na dnie morza możemy znaleźć podejrzane przedmioty, które mogą doprowadzić do prawdziwego dramatu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oficjalnie: Mateusz Borek wraca do komentowania. Podpisał kontrakt z nową stacją, duże zaskoczenie
  2. Rossmann rozbija bank. Można zaoszczędzić kilkaset złotych
  3. Zamykają nowe miejsca nad morzem. Klamka zapadła
  4. Nagrali turystów w akcji. Szczyt ignorancji i bezmyślności przekroczony
  5. Od dziś nowość w przemieszczaniu się po Polsce. Ważna wiadomość na wakacje
  6. Katarzyna Dowbor podzieliła się radosną nowiną. Jej rodzina właśnie się powiększyła, uratowała niewinne życie

źródło: trendscatchers.co.uk

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł