Francja dzieckoFot. Pixabay.com/12019

10-letnie dziecko nie żyje. Tragiczne znalezisko na lotnisku w europejskiej stolicy

Paryż stał się miejscem prawdziwej tragedii. Na lotnisku dokonano przerażającego odkrycia - znaleziono ciało 10-letniego dziecka. Miejsce, w którym się znajdowało, przyprawia o ciarki.

Paryż jest na ustach całej europy. Na jednym z lotnisk służby dokonały makabrycznego odkrycia - znaleziono ciało martwego, 10-letniego dziecka. Air France potwierdziło medialne doniesienia, szczegóły są wyjątkowo przykre.

Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcęNie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcęCzytaj dalej

Jak podają media, małe ciałko znalazła obsługa lotniska Charlesa de Gaulle'a w stolicy Francji. Ciarki wywołuje miejsce, w którym się ono znajdowało - odkryto je w podwoziu samolotu.

Paryż: ciało 10-letniego dziecka znalezione na lotnisku

BBC podało, że linia lotnicza Air France potwierdziła już tragiczne odkrycie, do którego doszło na lotnisku. Małe dziecko znajdowało się w podwoziu samolotu Boeing 777, który przyleciał z Wybrzeża Kości Słoniowej. Nie została ujawniona nadal jego płeć ani żadne szczegóły.

- Linie lotnicze składają kondolencje i ubolewa nad tą ludzką tragedią - oświadczyła linia lotnicza.

Jak podaje Gazeta.pl, już zostało wszczęte śledztwo w tej tragicznej sprawie. Francuska żandarmeria przekazała BBC, iż do tragicznego odkrycia doszło o godzinie 6:40 czasu lokalnego. Maluch ma być "pochodzenia afrykańskiego".

- Oprócz ludzkiego dramatu to pokazuje poważny brak bezpieczeństwa na lotnisku w Abidżanie - stwierdził w rozmowie z agencją AFP informator powiązany ze służbami Wybrzeża Kości Słoniowej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wenecja podejmuje walkę z powodziami. Kryzysowa wersja systemu powstanie, ale nie w najbliższym czasie
  2. Trzęsienie ziemi niedaleko elektrowni jądrowej. Doniesienia zza granicy wywołują ciarki
  3. LOT zaskoczył swoich klientów. Turyści mogą liczyć na specjalną ofertę w 2020 roku
  4. Wioska widmo znajduje się w Polsce. Nazywają ją Polską Atlantydą, wkrótce znajdzie się pod wodą
  5. Zadziwiający pomysł Rosji, Uniwersytet Sił Specjalnych przygotowuje "wycieczki wojskowe". Mają być hitem
  6. Aplikacja oceni Cię, zanim wykupisz nocleg. Przez nią możesz nie dostać miejsca, które chcesz

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł