park wodny przyszły wypocząćFot. Wikimedia Wrocławski Park Wodny S.A. CC BY-SA 3.0

Przyszły wypocząć w parku wodnym. Przeżyły horror. Uciekały, gdzie pieprz rośnie

Park wodny na południu Polski był miejscem, do którego dwie kobiety wybrały się, aby spędzić miły i relaksujący czas. Nie spodziewały się, że w środku może spotkać się coś tak strasznego. Polki opowiedziały o oburzającym incydencie, którym obecnie zajmuje się policja. Relacja pojawiła się w mediach społecznościowych.

Park wodny we Wrocławiu miał być miejscem oburzającego incydentu, którego ofiarami padły dwie wypoczywające w obiekcie Polki. Po tym, jak jedna z nich opisała skandaliczne zdarzenie w aquaparku, sprawą zainteresowała się Gazeta Wrocławska. Obecnie sytuacja jest sprawdzana przez policję. Mężczyzna przebywający w parku wodnym miał skorzystać z okazji i naruszyć nietykalność cielesną kobiet.

Brat Agaty Dudy przerwał milczenie i wyjawił całą prawdę. Odsłonił kulisy, odważne słowaBrat Agaty Dudy przerwał milczenie i wyjawił całą prawdę. Odsłonił kulisy, odważne słowaCzytaj dalej

Miejscem skandalu miał być wrocławski park wodny przy ulicy Borowskiej. Tam naruszyć nietykalność cielesną kobiet wypoczywających w saunie miał naruszyć pewien mężczyzna. Dziennikarze po przeczytaniu oburzającego wpisu w mediach społecznościowych dotarli do jeden z pokrzywdzonych i poznali szczegóły niepokojącego incydentu. Jak informuje Gazeta Wrocławska, według obsługi do takich zdarzeń dochodzi coraz częściej.

Wrocławski park wodny w centrum skandalu

Park wodny we Wrocławiu znalazł się w centrum skandalu. Jak informuje Gazeta Wrocławska, do pierwszego incydentu miało dojść w środę 2 września około godziny 22:30. Następny wydarzyć się miał zaledwie kwadrans później. W strefie saun, w których przebywa się nago - ciało okrywa się jedynie ręcznikiem - mężczyzna miał dotykać kobiety. Z relacji poszkodowanej wynika, że była w wielkim szoku. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że w saunach nie ma kamer.

Wrocławski Park Wodny zajął w tej sprawie stanowisko. Jedna z pracujących tam osób, Aneta Rawecka przyznała dziennikarzom Gazety Wrocławskiej, że obsługa poważnie traktuje takie zgłoszenia. Z relacji Raweckiej wynika, że podobny incydent miał już miejsce i to zaledwie kilka tygodni wcześniej. Po tym, jak jedna z kobiet zgłosiła nieodpowiednie zachowanie w strefie saun, wytypowano już podejrzanego. Materiały wideo z innych obszarów obiektu mogą zostać jednak udostępnione jedynie policji, a jak dotąd nie zgłosił się po nie żaden funkcjonariusz.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Mucha tym razem przesadziła? Jej wdzięki zasłaniały tylko "kaczuszki"
2. Niewyobrażalnie tragiczne zdarzenie, uczestnik "Tańca z gwiazdami" w stanie ciężkim. Zagrożenie życia i zdrowia

Park wodny poznał historię z 2 września za pośrednictwem Facebooka. Obsługa twierdzi, że nie wpłynęło żadne zażalenie, chociaż jedna z poszkodowanych zapewniła, że sprawa została już zgłoszona na policję. W innym z naszych artykułów ppisaliśmy również o skandalu na szlaku górskim w Tatrach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot nie przepadał za córką właścicieli. Pewnej nocy ukryta kamera zarejestrowała, co robił w jej łóżeczku
  2. Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]
  3. Nagły atak na plaży w Międzyzdrojach. Wyciekło nagranie, co za sceny
  4. Skrzynecka wrzuciła zdjęcie z wakacji. Kim jest tajemnicza osoba obok gwiazdy? Kto był z nimi?
  5. TVN pilnie alarmuje. Żywioł uderzy w Polskę, ostrzeżenia 1. stopnia
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: Gazeta Wrocławska

Następny artykuł