park of poland skargiScreen/youtube/Andrzej Łapiński

Ogromna burza wokół Park od Poland. Przykre skargi i znikająca strona, wyjątkowo zagadkowa sprawa

Park od Poland przyciągnął tłumy turystów już pierwszego dnia, teraz jednak wokół niego pojawiło się wiele kontrowersji. Sprawa jest wyjątkowo bulwersująca i trudno ustalić, jaka jest prawda.

Park od Poland to największy, zadaszony park wodny w Europie, który już w dniu otwarcia przyciągnął gigantyczne tłumy. Turyści z wyprzedzeniem musieli kupować bilety, bo wejściówki w kasach wyprzedały się błyskawicznie. Wskazywało to na gigantyczny sukces tej atrakcji, teraz jednak pojawiły się niepokojące doniesienia i kontrowersje z nim związane.

Specjalny apel WHO do turystów. Każdy powinien się zastosowaćSpecjalny apel WHO do turystów. Każdy powinien się zastosowaćCzytaj dalej

Skargi na Park of Poland?

W internecie pojawiła się prywatna grupa "Park of Poland Suntago - OPINIE", którą stworzył Marek Radziszewski. Powstała, ponieważ oficjalna strona na Google Maps, gdzie można było pisać opinie, została niespodziewanie usunięta i rzeczywiście obecnie nie ma do niej dostępu. Jak twierdzi autor, jeszcze przed oficjalnym otwarciem parku, średnia ocena atrakcji wynosiła 4,5, jednak po wpuszczeniu do środka turystów, miała rzekomo zacząć gwałtownie spadać.

Onet podróże, cytując Radziszewskiego, napisało, że mnożyć się tam miały również liczne skargi. Dotyczyć one miały m.in. niebezpiecznych i niedziałających zjeżdżalni.

- Planowałem pojechać tam w maju, z partnerką i trzyletnią córeczką Marysią. Uwielbiam takie atrakcje i śledziłem informacje w mediach. Jeszcze w sobotę, wcześnie rano, sprawdzałem opinie na Google Maps. Przeraziły mnie opisy wypadków na zjeżdżalni. Ktoś pisał, że wynoszono dziecko na noszach. Ocena nagle zjechała do 4.1. Pół godziny później chciałem sprawdzić ponownie, ale profil zniknął - tłumaczy Radziszewski w rozmowie z PAP.

Dzisiaj grzeje: 1. Okropna relacja turystki z Suntago Park of Poland. "Krzyczeliśmy, ale zero reakcji"
2. TOP 10: Tanie smartfony o zadziwiająco wysokiej jakości. Nie musisz wydawać fortuny na szybki i dobry telefon

Założyciel grupy gromadzącej opinie o atrakcji, zwrócił uwagę również na skargi ludzi, zgodnie z którymi rzekomo ma nie być zabezpieczeń przy zjeżdżalniach. Park of Poland nie ustosunkował się jak na razie do kontrowersyjnej sprawy, nie wyjaśnił również rzekomego zniknięcia strony z opiniami z Google Maps. Cała sprawa wygląda wyjątkowo niepokojąco.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe zdjęcie Dagmary wywołało wielkie poruszenie. Królowa życia kombinuje z dwoma mężczyznami
  2. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie
  3. Są rzeczy, które w samolocie należą Ci się za darmo. Większość pasażerów nie wie i nie korzysta
  4. Turystyczny hit naszego kraju. Turyści chcą zamieszkać w domkach na drzewach
  5. Zamykają kultowe schronisko w Bieszczadach. Szykują się ogromne zmiany, wpuszczą turystów za dwa lata
  6. Skoki narciarskie zostaną odwołane przez koronawirus? Organizatorzy są pełni obaw

Źródło: Onet

Następny artykuł