parawany namiot na plażyScreen/Twitter.com/Gdańska Loża SZYDERCÓW

Myślicie, że to już przesada? Parawany mogą się schować

Parawany osłaniają przed piaskiem i wiatrem, jednak niektórzy mają naprawdę nieograniczoną wyobraźnię. Ostatnie zdjęcie z nadbałtyckiej plaży stało się hitem. Myślicie, że namiot tuż przy morzu to już przesada czy może genialny pomysł?

Parawany na nadmorskich plażach to temat wzbudzający ogromne emocje. Część osób uważa, że to typowo polski zwyczaj, który powinien zniknąć. Inni jednak są przekonani, że to czysta wygoda i doskonała osłona przed wiatrem, piaskiem oraz wścibskimi spojrzeniami innych turystów. Rozstawianie parawanów ma wady i zalety, niektórzy jednak dają się ponieść wyobraźni.

Porażające informacje wyszły na jaw. Media odkryły, co zrobił Łukasz Szumowski. Nic nie da się ukryćPorażające informacje wyszły na jaw. Media odkryły, co zrobił Łukasz Szumowski. Nic nie da się ukryćCzytaj dalej

Profil Gdańska Loża SZYDERCÓW na Twitterze udostępnił zdjęcie polskiej plaży. Co w nim niezwykłego? Okazuje się, że jeden z turystów najwyraźniej stwierdził, że parawany to nie wszystko i ma ochotę na rozłożenie całego namiotu i to tuż przy linii morza. Jak myślicie, to już przesada, czy może genialny pomysł, by uchronić się przed nadmiernym słońcem i wiatrem? Napiszcie, co o tym myślicie, w komentarzach pod postem na Facebooku.

Następny artykuł