Parawan - kontrowersja polskiej plażywikimedia.commons/ Add/ CC BY 3.0/https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/deed.en

Czy zabierasz parawan na plażę?

Parawan od lat wzbudza mnóstwo kontrowersji wśród Polaków. To element, który pojawia się głównie na polskich plażach. Choć większość mówi, że nie powinno się ich używać, istnieją też inne opinie. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Parawan to coś, czego używa część polskich turystów na plażach nad Bałtykiem. Kawałek materiału, który ma zapewniać plażowiczom odrobinę prywatności i własnej przestrzeni, wzbudza wiele kontrowersji wśród Polaków. Wielu uważa, że to wstyd.

Z ostatniej chwili. Rząd podjął decyzję. Odradza loty do popularnego kurortu. Jest fatalnieZ ostatniej chwili. Rząd podjął decyzję. Odradza loty do popularnego kurortu. Jest fatalnieCzytaj dalej

Parawan - czy powinno się go używać?

Jeżeli zobaczysz zdjęcie plaży, na której stoi mnóstwo kolorowych parawanów, to najprawdopodobniej jest to polska plaża nad Bałtykiem. Zwyczaj, który obowiązuje w naszym kraju, od wielu lat wiąże się z mnóstwem kontrowersji. Wiele osób uważa, że to niegrzeczne, ponieważ to zabieranie przestrzeni publicznej, która należy się każdemu plażowiczowi. Teraz zdania są jednak bardziej podzielone. Wszystko z jednego powodu.

Dzisiaj grzeje: 1. Co teraz dzieje się z Szumowskim? Były minister wszystko wyznał
2. Wielki wstrząs w kopalni w Mysłowicach. Górnicy pod ziemią. Porażające chwile
3. Tysiące Polaków może otrzymać 2,5 tys. złotych świadczenia co miesiąc. Wystarczy zrezygnować z emerytury

Aktualnie kraj zmaga się z epidemią koronawirusa. Niektórzy eksperci uważają, że ten polski zwyczaj w tych trudnych czasach może okazać się pomocny, ponieważ pomaga w zachowaniu dystansu społecznego. Z tego powodu zaczęli go używać nawet ci, którzy wcześniej krytykowali ten pomysł. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy parawany powinny zniknąć z plaż?

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Słynny klub szuka napastnika. Na liście Piątek i Milik, zapadła ostateczna decyzja
  2. Egzotyka w kuchni, na którą stać każdego. Kotlet z ananasem i serem po hawajsku w sam raz na zakończenie lata
  3. W środę wchodzi w życie kolejny zakaz. Czy tysiące Polaków może zostać uwięzionych?
  4. Koronawirus w kultowym polskim uzdrowisku. Sytuacja jest poważna
  5. 14 osób nie żyje, ponad 70 rannych, był wybuch. Dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Bezdomna sunia oszczeniła się w nagrzanej szklarni. Widok, który zastali na miejscu wolontariusze poraża

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł