Paragon nie musi przerazić klientówFot. Pixabay.com/xesisex/zdjęcie pogladowe

Dostali paragon w Ustce, mogli zanieść się śmiechem. Bije na głowy wszystkie inne

Paragon w restauracji może przerazić klientów. Od kilku dni internet zasypywany jest przez zdjęcia rachunków, które mają udowodnić, że za obiad nad morzem trzeba zapłacić fortunę. Okazuje się, że to nie do końca prawda.

Paragon może zasmucić klientów nadmorskich restauracji. Tak twierdzą turyści, którzy od pewnego czasu piszą, że za rodzinny obiad trzeba zapłacić fortunę. Jak się jednak okazuje, nie jest to do końca prawda. Pojawili się też tacy, którzy udowodnili, że obiad można zjeść za rozsądną cenę.

Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestetyPrzykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestetyCzytaj dalej

Paragon nie musi przerażać

Wirtualna Polska opublikowała relacje czytelników, którzy pisali do nich, aby zdementować informacje, że nad morzem nie można zjeść obiadu za niską cenę. Pani Małgorzata spędziła urlop w Ustce. Napisała, że za dwa dania obiadowe zapłaciła 56 złotych, z czego jedno kosztowało 25, a drugie 31 złotych. Dodatkowo dostała dwie miseczki 300 ml zupy. Inny przykład opisał pan Tadeusz.

- Spędziłem weekend w Stegnie. Na obiady jeździłem do smażalni ryb w porcie w Kątach. Bardzo smaczna zupa rybna za 12 zł. Porcja frytek, surówka oraz 25 dag dorsza w cenie 28 zł - napisał mężczyzna w wiadomości do Wirtualnej Polski.

Dzisiaj grzeje: 1. Dostali paragon w Ustce, mogli zanieść się śmiechem. Bije na głowy wszystkie inne
2. Fotoradary za chwilę wylądują na złomie. Mandaty posypią się z dużo skuteczniejszych urządzeń

Te przykłady obalają teorię, że nad morzem nie można zjeść taniej. Inni internauci pisali, że w kurortach na jedzenie trzeba wydać fortunę. Opisywaliśmy przykład pana Rafała, który za dwuosobowy obiad zapłacił prawie 200 złotych. Dania nie były wykwintne. Były to placki ziemniaczane, ryby oraz piwo. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Był członkiem legendarnej ekipy
  2. Dwa metry przed Morawieckim grupa starszych mężczyzn zaczęła szarpać młodą kobietę. "Założyli jej reklamówkę na głowę"
  3. Tata zrobił córce zwykłe zdjęcie na wakacjach. Dopiero w domu zobaczyli szczegół, w który trudno uwierzyć
  4. Martyna Wojciechowska potwierdziła radosną nowinę. Na temat podróżniczki zrobiło się gorąco w sieci. Sypią się gratulacje
  5. Od wtorku znów mają nakaz noszenia maseczek, ludzie nie mogą uwierzyć. Wiadomość o sytuacji w Bułgarii
  6. Stęsknione za sobą pieski zobaczyły się pierwszy raz po kwarantannie. Uroczy widok, ciężko nie płakać

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł