owoce wielka ewakuacjaFot. Unsplash.com/Heye Jensen/zdjęcie poglądowe

60 osób ewakuowanych, 6 trafiło do szpitala. Wszystko przez 4 owoce

Owoce były przyczyną wielkiej ewakuacji oraz hospitalizacji kilku osób. Dramatyczne sceny rozegrały się na poczcie, a szczegóły są zaskakujące. Okazuje się, że trzeba bardzo uważać.

Owoce zwykle nie kojarzą się z niebezpieczeństwem czy nieprzyjemnymi konsekwencjami zdrowotnymi, trzeba jednak uważać. Niektóre, egzotyczne gatunki, potrafią człowiekowi przysporzyć poważnych problemów. Przekonali sią o tym pracownicy poczty w bawarskim Schweinfurcie. Doszło tam do masowej ewakuacji około 60 osób po tym, jak z jednej z paczek zaczął się wydobywać duszący zapach.

Dostali paragon w Ustce, mogli zanieść się śmiechem. Bije na głowy wszystkie inneDostali paragon w Ustce, mogli zanieść się śmiechem. Bije na głowy wszystkie inneCzytaj dalej

Owoce przyczyną wielkiej ewakuacji

W sobotę pracownicy jednostki pocztowej odczuli przykry, bardzo nieprzyjemny zapach wydobywający się z jednej z paczek. Część z osób zaczęła skarżyć się na złe samopoczucie, niektórzy na nudności. Powiadomiono o zdarzeniu służby. Na miejsce przyjechało sześć karetek, dwa pojazdy ratownicze oraz pięć samochodów pierwszej pomocy. Podjęto również decyzję o ewakuacji całej placówki.

- Początkowo nie wiedzieliśmy, czy przesyłka nie zawiera niebezpiecznych materiałów - cytuje lokalną policję Polsat News.

U 12 osób konieczna była pomoc medyczna, 6 przewieziono do szpitali prewencyjnie. Gdy funkcjonariusze otworzyli paczkę, okazało się, że w środku były owoce - cztery duriany. Owoce te słyną z okropnego zapachu, który dla wielu osób może być wyjątkowo drażniący. Skutki wąchania ich mogą być na tyle nieprzyjemne, że zabrania się je m.in. przewozić w samolocie.

Dzisiaj grzeje: 1. Aktywowano protokoły alarmowe, doszło do ekstremalnie potężnego trzęsienia ziemi. Miało siłę 7,4,
2. Straż miejska zyska nowe uprawienia, będzie mogła wlepić jeszcze więcej mandatów. Polacy się wściekną

Jak się okazało, nadawcą paczki był 50-letni mężczyzna z Schwienfurta. Nieświadomy potencjalnego zagrożenia, chciał wysłać niecodzienne owoce do swojego przyjaciela mieszkającego w Norymberdze. Ostatecznie paczka została dokładnie opieczętowana i trafiła do adresata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo złe informacje w sprawie Turnieju Czterech Skoczni. Polacy będą musieli poradzić sobie bez kibiców
  2. Tarcza antykryzysowa i ograniczenie wolności? Przykre konsekwencje mogą spotkać każdego Polaka, szczególnie pewną grupę zawodową
  3. Tata zrobił córce zwykłe zdjęcie na wakacjach. Dopiero w domu zobaczyli szczegół, w który trudno uwierzyć
  4. Martyna Wojciechowska potwierdziła radosną nowinę. Na temat podróżniczki zrobiło się gorąco w sieci. Sypią się gratulacje
  5. Od wtorku znów mają nakaz noszenia maseczek, ludzie nie mogą uwierzyć. Wiadomość o sytuacji w Europa
  6. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie

Źródło: Polsat News

Następny artykuł