Kinga Kwiecieńyoutube/grupa AT

Wielka wpadka w Opolu. Internauci długo będą ją pamiętać

Opole od ponad 50 lat gości na scenach najbardziej utalentowanych piosenkarzy oraz piosenkarki, którzy prezentują przed publicznością swoje fenomenalne umiejętności wokalne. Chodzi oczywiście o Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej, który odbywa się każdego roku. Jednakże, tegoroczna edycja wywołała wiele kontrowersji. Na antenie stacji TVP doszło do fatalnej wpadki prezenterki.

Opole to miejscowość, która z pewnością większości Polaków przywodzi na myśl jedno wydarzenie - Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej. 1. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu odbył się już w 1963 roku i od tamtej pory każdego roku jest oglądany przez miliony Polaków. Nie tylko gromadzi pokaźne tłumy widowni pod sceną, ale i przed ekranami telewizorów, tabletów czy smartfonów. Program jest transmitowano w czasie rzeczywistym na kanale TVP. Jednakże, 57. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki przyniósł widzom jedno szczególnie niezapomniane wspomnienie.

Samolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówSamolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówCzytaj dalej

Prezenterka Festiwalu w Opolu popełniła gafę na wizji

Nie tylko artyści występujący podczas Festiwalu w Opolu cierpią z powodu tremy i w efekcie potrafią zapomnieć tekstu piosenki. Okazuje się, że stres udziela się także prezenterom telewizyjnym, którzy w przypływie zdenerwowania i emocji nie potrafią znaleźć odpowiednich słów. Dowodem jest kompromitująca relacja festiwalu, która padła z ust dziennikarki TVP - Kingi Kwiecień podczas połączenia na żywo ze studiem "Wiadomości". Wpadkę prezenterki oglądały i komentowały tysiące Polaków.

Dzisiaj grzeje: 1. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja
2. "Wiadomości" TVP szczują na kolejną organizację? Wydanie, jakiego jeszcze nie było

Prezenterka była odpowiedzialna za relacjonowanie koncertów "Debiutów" podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu. Nieszczęśliwie dla niej, w momencie, gdy miała ogłosić zwycięzców, zapomniała nazwiska zwyciężczyni nagrody przyznawanej przez telewidzów. Kinga Kwiecień nie potrafiła opanować zdenerwowania i znalazła się w bardzo niekomfortowej sytuacji, z której za wszelką cenę próbowała wybrnąć. Efekt językowych zawirowań dziennikarki dla wielu okazał się być przekomiczny. Dziennikarka próbowała odszukać w pamięci nazwisko Izabeli Zalewskiej, która powaliła publiczność na kolana fantastycznym wykonaniem utworu „Cień nadziei”.

- Nagrodę Anny Jantar wygrał Kamil Czeszel. Decyzją publiczności wygrała Izabela, yyy, Czeszel. Przepraszam, Izabela... yyy... To był wieczór wyjątkowy, w którym zobaczyliśmy największe opolskie przeboje. Wróciliśmy również do tych wspomnień, które były wyjątkowe, Andrzej Zaucha, Maryla Rodowicz, czy też inne wydarzenia... - mówiła podczas relacji na żywo.

Kariera prezenterki usłana wpadkami

Dziennikarka stacji TVP na długo zapamięta gafę, której dopuściła się podczas relacji na żywo. Internauci dobitnie komentują jej występ w telewizji. "Jeden z tych filmików, na które patrzysz i sam się wstydzisz", "OMG! ???? Ciężko by było głupszą znaleźć." - to tylko niektóre z niepochlebnych wypowiedzi pod filmem opublikowanym na platformie Youtube. Warto zauważyć, że to nie pierwsza wpadka z udziałem Kingi Kwiecień. Wcześniej zrobiło się o niej głośno po jej udziale w programie o rzekomym amerykańskim projektancie modowym - Christianu Paulu, który chwalił Agatę Dudę za wyborne wyczucie stylu i szykowne kreacje. Internauci szybko dowiedli, że owy ekspert tak naprawdę nie istnieje.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wstrząsające wideo z polskiej wsi. 10-latki robiły okropne rzeczy kotu, wszystko nagrały
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. Przyszedł pod szkołę i wyciągnął broń. Uczeń w krytycznym stanie. Tragiczne wieści z zagranicy
  4. Przyszły wypocząć w parku wodnym. Przeżyły horror. Uciekały, gdzie pieprz rośnie
  5. Hit. Kierowcy nie wiedzieli, co robić. Nagranie podbiło internet
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: fakt.pl

Następny artykuł