Opole z pustą widowniąTelewizja Polska (screen)

Co za sceny w Opolu. Ogromny smutek i rozczarowanie

Opole po raz kolejny we współpracy z TVP zorganizowało Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej. Wydarzenie zostało przełożone na wrzesień z powodu koronawirusa. Nie ma jednak powodów do radości.

Opole to miasto, w którym co roku odbywa się najważniejszy w Polsce festiwal muzyczny. Na opolskiej scenie występują największe gwiazdy. Debiutują tam również nowi artyści. W tym roku wydarzenie wyjątkowo odbyło się we wrześniu, a nie w czerwcu. Powodem była pandemia koronawirusa. Mimo to nadal wiele osób nie zdecydowało się obejrzeć wydarzenia na żywo. Na zdjęciach widać, że w amfiteatrze było wiele pustych miejsc, a to wyjątkowo smutny widok.

Samolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówSamolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówCzytaj dalej

Opole nie przyciągnęło widowni

57. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu miał być wielkim wydarzeniem muzycznym. O ile przed telewizory zasiadło sporo widzów, tak publiczność na miejscu nie dopisała. Podczas transmisji na TVP można było zauważyć, że wiele miejsc na widowni jest pustych. Wirtualna Polska ocenia, że takich pustek na tym festiwalu jeszcze nie było, trzeba jednak wziąć pod uwagę kwestie bezpieczeństwa oraz restrykcyjne przepisy związane z pandemią.

Festiwal miał odbyć się w czerwcu, jednak z powodu wielu restrykcji został przeniesiony na wrzesień. Jednym z powodów były ograniczenia dotyczące ilości osób na wydarzeniach kulturalnych. Jak widać, przeniesienie festiwalu o trzy miesiące wcale nie okazało się skuteczne. Publiczności nie przyciągnęły nawet takie gwiazdy jak Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Beata Kozidrak, czy objawienia ubiegłego roku - Sanah i Viki Gabor.

Dzisiaj grzeje: 1.Górale z Zakopanego nie mieli litości. Ostro o Polakach: "tylko chińską zupkę, chleb, pasztety, płatki"
2. Donald Tusk ukrywał przed światem sekrety swojej przeszłości. Porażające fakty

Największą zwyciężczynią tegorocznego festiwalu okazała się Sanah. Zgarnęła ona dwie nagrody. W kategorii "Premiery" za tekst do piosenki "No sory", a także za najlepszy występ podczas koncertu "Od Opola do Opola". Triumfowała także Stanisława Celińska, która w "Premierach" zgarnęła nagrodę publiczności. Jury doceniło Lanberry. Nagrodzeni debiutanci to Izabela Zalewska oraz Kamil Czeszel.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna chciał sprawdzić swojego psa, zaczął płakać. Reakcja golden retrievera topi serca
  2. Ziemia ma tak naprawdę 16 lat. Astronomowie potwierdzają
  3. Szelągowska powaliła fanów na łopatki. Widok, którego nie zapomną, wszystko na plaży podczas urlopu
  4. Zrobili sobie rodzinne zdjęcie przy stole. Dopiero później odkryli szczegół, który ich zamurował
  5. Bezwzględny żywioł uderzył, 200 tys. osób ucieka. Media obiegła tragiczna wiadomość ze świata
  6. Wolontariusze odebrali policjantowi skrajnie zaniedbane psy. Teraz policja weszła do ich domów, oburzający powód

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł