Oliwia Bieniuk zachwyca na plażyinstagram.com/Oliwia Bieniuk

Strój Oliwii Bieniuk na plaży powala. Wszyscy patrzą na jedną rzecz, fanom zabrakło słów

Oliwia Bieniuk zaskoczyła swoich fanów na Instagramie. Córka Anny Przybylskiej udostępniła na Instagramie zdjęcia z wyjątkowej sesji zdjęciowej. Odbyła się ona w urzekającej scenerii, którą była polska plaża. Wygląda pięknie.

Oliwia Bieniuk udostępniła na Instagramie sesję zdjęciową, w której wzięła udział dla popularnego magazynu. Teraz znalazła się na jego okładce. Bieniuk zachwyciła strojem, który przykuł uwagę internautów. Zwracają też uwagę na inną rzecz.

Z ostatniej chwili. Czarny dym widać z wielu kilometrów, strażacy są bezradni. Fatalna sytuacja na południu PolskiZ ostatniej chwili. Czarny dym widać z wielu kilometrów, strażacy są bezradni. Fatalna sytuacja na południu PolskiCzytaj dalej

Oliwia Bieniuk zachwyca na plaże

"Emocje jeszcze nie opadły nadal nie moge uwierzyć, że jestem na okładce @viva_magazyn . Chciałabym całej ekipę podziękować za te przepiękne zdjęcia i za atmosferę jaka była na planie było cudownie. Dziękuję wszystkim!" - napisała na Instagramie Oliwia Bieniuk i zamieściła trzy zdjęcia z sesji dla gazety.

Internauci są zachwyceni jej strojem. Młoda gwiazda wystąpiła bowiem w stonowanym kostiumie kąpielowym. Nałożony na niego jest elegancki sweterek. Na innych zdjęciach Bieniuk pojawia się w bluzie lub w marynarce. Tak delikatna sesja dla 17-latki wydaje się być trafionym pomysłem.

Dzisiaj grzeje: 1. Pani Magda szła do Morskiego Oka i nie mogła uwierzyć. Od razu wyciągnęła telefon
2. Bardzo przykre wyznanie pana Józefa z "Rolnik szuka żony". Chciał jedynie znaleźć miłość, podobnej reakcji się nie spodziewał
3. TVP: Nie żyje wicepremier, był zakażony. Tragiczna wiadomość z zagranicy

W komentarzach można zauważyć też pochwały dla figury Oliwii. Zachwyciły się jej piękne nogi. Internautki mówią młodej celebrytce, że jest tak samo piękna jak jej mama.

- Właśnie przeczytałem rozmowę z Tobą. Bez mokrych oczu się nie obyło. Gratuluję. Życzę Ci samych sukcesów. Spełnienia wszystkiego o czym tak marzysz, pielęgnowania pamięci o Mamie i ZAWSZE życia w zgodzie ze zdaniem, że "rodzina jest najważniejsza i trzeba o nią dbać,bo nie podlega wymianie" - napisała jedna z fanek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monitoring przyłapał opiekunkę w ośrodku dla zwierząt. Wszyscy oniemieli, gdy zobaczyli, co robiła z kotem
  2. Znalazł gigantyczne gniazdo szerszeni i osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych owadów w budynku [wideo]
  3. Przyłapali Martę Kaczyńską na plaży. Myślała, że nikt nie widzi
  4. Gucwińscy nagle zapadli się pod ziemię, media o nich milczą. Smutne, co się z nimi dzieje
  5. Mieszkańcy są zdruzgotani, staruszka z lalką bez oczu snuje się po lasach. Kiedy kogoś spotka zaczyna się robić dziwnie, aż ciarki chodzą
  6. Przykre wieści z rana. Nie żyje prawdziwa gwiazda

Źródło: Instagram/ Oliwia Bieniuk

Następny artykuł