Zdjęcie dziecka na nartach wodnychfot. instagram.com/richcaseyhumpherys/

Ojciec zrobił dziecku wakacyjne zdjęcie. Myślał, że będzie zabawnie, a zrobił mu porażającą krzywdę

Zdjęcie z wakacji, które zrobił ojciec swojemu dziecku, wyjawiło okrutną prawdę. Internauci dostrzegli to, czego rodzice nie wiedzieli, lub chcieli widzieć. Maluch do końca życia będzie miał problemy przez swoich rodziców.

Zdjęcie dziecka na nartach wodnych może być urocze, jednak rodzice Richa Caseya Humpherysa zapomnieli, jak mały jest ich syn. Zaledwie 6-miesięczny chłopczyk ma już swoje konto na Instagramie, gdzie na bieżąco pojawiają się fotografie pokazujące jego przygody. Liczba fanów przekroczyła już 11 tysięcy.

Auschwitz znów na językach Niemców. Słowa mogą wbić w fotel. Auschwitz znów na językach Niemców. Słowa mogą wbić w fotel. "Dziękuję za to"Czytaj dalej

Zdjęcie ujawniło błędy rodziców

Niedawno pojawiło się zdjęcie oraz nagranie, na którym widzimy chłopca stojącego na nartach wodnych. Gdyby to były tylko przymiarki na lądzie, nic złego by się nie stało. Niestety rodzice wpadli na pomysł, by zafundować swojemu dziecku rozrywkę, która mogła przyczynić się do trwałej deformacji jego ciała. Internauci od razu zauważyli nienaturalną pozę Richa.

Chociaż wiele osób zachwyciło się odważnym maluchem dzielnie trzymającym się drążka, większość jest zbulwersowana pomysłem rodziców. Niewiele dzieci mających 6 miesięcy potrafi ustać na nogach, a co dopiero jeździć na nartach wodnych. Rich co prawda świetnie się trzyma i daje radę utrzymać równowagę na falach, lecz jego nogi wygięły się nienaturalnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Oburzające słowa Cejrowskiego. Podróżnik wywołał kolejny skandal. Internet nie zapomina
2. Robiliście ostatnio zakupy w Biedronce albo Lidlu? Uwaga, wydano komunikat o wycofaniu niebezpiecznych produktów
3. Klamka zapadła. Podjęli decyzję. Koniec z noszeniem maseczek. Wiadomości z Europy

Kilkumiesięczne dzieci mają w swoim organizmie wiele chrząstek, które dopiero zaczynają twardnieć i kształtować przyszły szkielet. Chłopiec, którego nogi wygięły się od nienaturalnej pozycji, może mieć wiele problemów w dorosłym życiu. Rodzice zapomnieli, że tego typu rozrywki na wakacjach są przeznaczone dla dorosłych i młodzieży, a nie dla niemowlęcia. Przez swoją lekkomyślność skrzywdzili własne dziecko.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybrał dla psa obraźliwe imię, uwiązał na łańcuchu. Inspektorzy nigdy nie spotkali się z tak tragiczną sytuacją w jednej z polskich wsi
  2. W "Milionerach" zadano niespodziewane pytanie. Nie do wiary, że padło na wizji
  3. Kiedyś był hitem PRL-u, teraz na sam widok łzy lecą z oczu. Niestety, upadek zbliża się nieubłaganie
  4. Skandaliczne ustalenia ws. uwielbianego podróżnika. Na jego komputerze znaleziono najgorsze rzeczy
  5. Maryla Rodowicz bez ubrań biegała po hotelowych korytarzach. Kompromitujące fakty wyszły na jaw
  6. Lojalny pies nie potrafił powstrzymać łez. Do ostatniej chwili nie wierzył w straszną prawdę o swoim właścicielu

Źródło: popularne.pl

Następny artykuł