Odszkodowanie na 1 milion euroyoutube.com/ Slovenske novice/ screen

Chciała zdobyć milionowe odszkodowanie. Wykonała porażający krok za granicą

Odszkodowanie to coś, co chciała kobieta w jednym z europejskich państw. Postanowiła wyłudzić olbrzymią kwotę pieniędzy. Zrobiła to w niesamowicie brutalny sposób. Kobieta została aresztowana i poniesie konsekwencje swojego czynu.

Odszkodowanie w wysokości 1 miliona euro. To coś, co chciała wyłonić kobieta ze Słowenii. W tym celu dopuściła się strasznego czynu. Rok wcześniej ubezpieczyła swoje ręce. Później odcięła je sobie. Kobieta została zatrzymana.

Polsat informuje. Znów wszystko zamykają. Premier potwierdził. Smutne wieści z zagranicyPolsat informuje. Znów wszystko zamykają. Premier potwierdził. Smutne wieści z zagranicyCzytaj dalej

Chciała wyłudzić odszkodowanie. Horror

Brytyjska telewizja Sky News podaje, że wszystko wydarzyło się w styczniu 2019 roku. Julija Adlesić miała ubezpieczyć swoje ręce w kilku miejscach na kwotę w sumie 1 miliona euro. Połowa tej kwoty miała zostać wypłacona od razu po możliwym wypadku. Kobieta postanowiła odciąć sobie lewą dłoń piłą tarczową.

Śledczym udało się ustalić, że wcześniej partner Adlesić szukał w internecie informacji na temat tego, jak funkcjonuje proteza dłoni. Ten fakt pozwolił funkcjonariuszom stwierdzić, że oboje zaplanowali ten czyn. Mężczyzna przywiózł Juliję do szpitala, twierdząc, że do wypadku doszło podczas ścinania gałęzi piłą. Lekarze mu nie ufali, ponieważ nie zabrali ze sobą odciętej dłoni. Tak robią zazwyczaj osoby, którym zależy, aby odcięta część ciała została przyszyta.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest potwierdzenie, pilny zakaz. Od 8 rano w poniedziałek
2. Operatorzy nie zdążyli dobiec, gdy prowadzący prosił o pomoc. "Pytanie na śniadanie" ma na swoim koncie więcej wpadek

Funkcjonariusze uważają, że partner kobiety nie zrobił tak, aby mieć pewność, że dłoń straciła bezpowrotnie, a tym samym uda im się uzyskać odszkodowanie. Nie udało im się. Policja przywiozła odciętą dłoń do szpitala, a lekarzom udało się ją przyszyć. Kobieta została skazana na 2 lata pozbawienia wolności. Jej partner spędzi w więzieniu 3 lata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwa jamniki weszły na wybieg ogromnego lwa. Finał sprawia, że opada szczęka
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Natychmiast wzywali pomoc, widok wyciskał łzy. Straszna scena na polskiej plaży
  4. Chcą zmienić zasady zakazu. Będzie inaczej, znamy szczegóły
  5. Anna Lewandowska musi prosić o pomoc. Sytuacja jest dramatyczna
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

Źródło: Polsat News

Następny artykuł