odpoczynek gdzie najlepiejFot. Pixabay.com/chulmin1700 /Julius_Silver

Kemping na Mazurach czy egzotyczne all inclusive? Gdzie Wam się lepiej wypoczywa?

Odpoczynek na rajskiej plaży na końcu świata czy mocząc spokojnie nogi w jednym z mazurskich jezior? Oba scenariusze na wakacje urzekają i kuszą, przez co niektórym bardzo trudno się zdecydować.

Odpoczynek wakacyjny to jeden z najprzyjemniejszych momentów w ciągu całego roku. Wielu czeka i odkłada pieniądze na ten wyjazd przez wszystkie pozostałe miesiące, trzeba więc wybrać idealne miejsce, które spełni nasze oczekiwania. Każdego roku jednak miliony turystów stają przed ogromnym dylematem - zdecydować się na zagraniczny wyjazd all inclusive czy może zaufać polskiej branży turystycznej i wypocząć na łonie natury, np. na biwaku na Mazurach czy w Bieszczadach.

Szumowski ostrzega, ponowne zamknięcie usług nie jest wykluczone. Zła wiadomość dla turystówSzumowski ostrzega, ponowne zamknięcie usług nie jest wykluczone. Zła wiadomość dla turystówCzytaj dalej

Obie te formy wypoczynku mają swoje plusy i minusy. Nie każdy lubi palące słońce i klimat egzotycznych miejsc. Z drugiej strony nie każdy ma ochotę spędzać cały rok w Polsce. Oba warianty mają bardzo długie listy zalet - zarówno te spędzane w kraju, jak i za granicą.

A jakie jest Wasze zdanie? Bardziej wolicie egzotyczne wczasy czy urlop na Mazurach, np. na biwaku? Zapraszamy do dyskusji i dzielenia się wspomnieniami z wakacji w komentarzach na Facebooku :)

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejny zakaz zniesiony jeszcze przed wakacjami? Minister Szumowski zabrał głos
2. Ministerstwo zajęło nowe stanowisko w sprawie zakazu handlu w niedzielę. Spore zaskoczenie

Następny artykuł