odkrycie pod kościołemfot. wikipedia.org/ Sunny80/ CC BY-SA 3.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en

Porażające odkrycie. Tuż przy polskim kościele, ziemia się zapadła

Odkrycie, którego dokonano pod polskim kościołem, zwala z nóg. Nic nie wskazywało na to, co się tam znajduje. Wszystko wyszło na jaw podczas prac budowlanych na terenie parafii.

Odkrycie, jakiego dokonano podczas prac budowlanych na terenie przylegającym do kościoła, odbiło się szerokim echem w Polsce. Pracownicy firmy brukarskiej natrafili na zasypaną wiele lat temu kryptę. To, co znajduje się w środku, jest niewiarygodne.

Pani Dominika jest zdruzgotana, niewiarygodne sceny na Śnieżce. Turyści przesadzają?Pani Dominika jest zdruzgotana, niewiarygodne sceny na Śnieżce. Turyści przesadzają?Czytaj dalej

Sensacyjne odkrycie pod polskim kościołem

Na terenie kościoła w Sławnie w gminie Kiszkowo nagle zapadła się ziemia. Jak się okazało, ok. dwa m od bocznej kaplicy, w której pochowano członków rodziny Węsierskich znajduje się krypta. Żadne kościelne dokumenty nie zdradzały jej położenia. Jak podaje portal Pojezierze24.pl, w dole można zauważyć łukowate, zbudowane z czerwonej cegły sklepienie. Z drugiej strony widać zaś murowane słupy.

- Czy czeka nas sensacyjne odkrycie historyczne w Sławnie w gminie Kiszkowo? Wszystko na to wskazuje! W trakcie prac budowlanych na terenie przylegającym do kościoła św. Mikołaja w Sławnie, pracownicy firmy brukarskiej dokonali odkrycia prawdopodobnie zasypanej wiele lat temu krypty! Co ciekawe, w żadnych dostępnych dokumentach nie ma wzmianki o tej krypcie! - czytamy na Facebooku portalu Pojezierze24.pl

Dzisiaj grzeje: 1. Pani Karolina była w Tatrach. Wszystko widziała, turysta nie żyje
2. Radio Maryja nie odpuszcza. Tadeusz Rydzyk poszedł na wojnę, na antenie padły zadziwiające słowa
3. Trzęsienie ziemi i Ianos, żywioł uderzył bez litości. Dantejskie sceny w Grecji

Krypta nie znajduje się w żadnych kościelnych dokumentach, co nasuwa przypuszcznie, że została zbudowana potajemnie. Nie zostało jednak jeszcze potwierdzone. Według podejrzeń, krypta jest połączona z innymi, znajdującymi się w bocznej kaplicy kościoła św. Mikołaja. Przypuszcza się także, że w krypcie mogła zostać zamurowana trumna z ciałem śp. Heleny Radońskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowca autobusu podczas burzy zobaczył bezdomne psy. Bez wahania złamał wszystkie zasady
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Wydały się szczegóły ślubu Kossakowskiego i Wojciechowskiej. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  4. Zrobili sobie zdjęcie na granicy Polski. Nie przewidzieli konsekwencji, będą żałować do końca życia
  5. Nie mieści się w głowie, co wyrabiał Polak we Francji. Nagranie tylko dla osób o mocnych nerwach
  6. Najpiękniejszy kot na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju

Źródło: WP

Następny artykuł