Odkrycie, którego dokonano w EgipcieTwitter.com/Khaled El-Enany (screen)

Przełomowe odkrycie. Tkwiły pod ziemią 2,5 tysiąca lat, co w nich jest?

Odkrycie zostało dokonane przez grupę archeologów. Podczas badań odnaleziono coś, co tkwiło 12 metrów pod ziemią. Jest to przełomowe odkrycie, ponieważ obiekty pochodzą sprzed 2,5 tysiąca lat. Co udało się znaleźć?

Odkrycie, które ma duże znaczenie. Znaleziono elementy sprzed tysiąca lat. Znajdowały się pod powierzchnią ziemii. To niezwykle ważny moment dla kraju, w którym to się stało. Może być to prawdziwy skarb. Sprawę skomentował minister.

Wystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiWystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiCzytaj dalej

Niesamowite odkrycie. Mają 2,5 tysiąca lat

Wydarzyło się to w Egipcie. Archeolodzy przeprowadzali badania na Saharze i udało im się dokonać wielkiego odkrycia. 12 metrów pod ziemią znaleziono 13 nieotwartych sarkofagów, które pochodzą sprzed 2,5 tysięcy lat. Były ułożone jeden na drugim.

Zostały znalezione w nienaruszonej formie. Egipskie ministerstwo turystyki i antyków podaje, że są na nich wzory i kolory. Sarkofagi nie zostały jeszcze otwarte, ale przypuszcza się, że w środku są ludzkie mumie. Badacze uważają, że miejsce skrywa więcej tajemnic. Zapowiadają, że może pojawić się więcej odkryć.

Dzisiaj grzeje: 1. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą
2. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"

- To niesamowite uczucie, gdy jesteś świadkiem nowego archeologicznego odkrycia - tak odkrycie skomentował na Twitterze Chaled El-Enany, czyli minister turystyki i antyków. - Bądźcie z nami - dodał. Archeolodzy dokonali odkrycia zaledwie tydzień po tym, jak w Egipcie ponownie otwarto dla turystów muzea i piramidy. Wcześniej były one zamknięte z powodu pandemii koronawirusa. Jakiś czas temu w Egipcie doszło do innego odkrycia. Można na ten temat przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

Źródło: RMF24

Następny artykuł