Odkrycie na plaży w Mielniewikimedia.commons/ Marcin.pw/ CC BY-SA 4.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl

12-latka szła plażą w Mielnie. Nagle stanęła jak wryta, niesamowite odkrycie

Odkrycie, którego dokonano nad polskim morzem jest niesamowite. 12-letnia dziewczyna spacerowała plażą w Mielnie. Nagle znalazła coś, co ma za sobą niezwykłą historię. Co udało się znaleźć młodej turystce?

Odkrycie jest powiązane z niesamowitą historią, która wydarzyła się wiele lat temu. Udało się o tym dowiedzieć dzięki nastolatce, która na plaży znalazła pamiątkę. Wszystko było opisane w liście w butelce. Opowiedziała o tym dla "Faktu".

Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcjaOlbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcjaCzytaj dalej

Niezwykłe odkrycie w Mielnie

12-latka powiedziała, że razem z ojcem spacerowała po plaży w stronę Unieścia, niedaleko przystani rybackiej. Tam znalazła plastikową, małą butelkę. Okazalo się, że w środku był list. Był napisany w języku angielskim i niemieckim. Nadawca prosił o kontakt. Jak się okazało, w 1997 r. pewien mężczyzna podróżował z kolegami rowerami na Bornholm. To on napisał list. Co więcej, napisał ich więcej, jednak do tej pory nikt mu nie odpowiedział. Dziewczynka postanowiła to zrobić.

- Tim, bo tak ten pan ma na imię, odpisał nam, że prawie już zapomniał o liście. Wysłał go w 1997 roku i nie sądził, że ktoś kiedykolwiek mu odpisze. Okazało się też, że butelka została wrzucona do wody między Rugią a Bornholmem - powiedziała "Faktowi" 12-letnia Natalia Bęben.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Mucha tym razem przesadziła? Jej wdzięki zasłaniały tylko "kaczuszki"
2. "Dzień dobry TVN" nagle wprowadziło wielkie zmiany. Wiemy, co wydarzyło się za kulisami

Podejrzewa się, że mężczyzna może odwiedzić nastolatkę w szkolę już 8 września. Nie jest to jednak potwierdzona informacja. Jakiś czas temu opowiadaliśmy o innej ciekawej historii, która wydarzyła się w wakacje. Można o niej przeczytać tutaj.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mały kotek bawił się na schodach. Wtem zjawił się owczarek niemiecki i chwycił go w zęby
  2. Smażone mięso jest niebezpieczne dla naszego zdrowia. Naukowcy nie pozostawiają złudzeń
  3. Nagły atak na plaży w Międzyzdrojach. Wyciekło nagranie, co za sceny
  4. Skrzynecka wrzuciła zdjęcie z wakacji. Kim jest tajemnicza osoba obok gwiazdy? Kto był z nimi?
  5. TVN pilnie alarmuje. Żywioł uderzy w Polskę, ostrzeżenia 1. stopnia
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł