odkrycie za granicąFot. Instagram @infobadung

Spacerował plażą, nagle stanął jak wryty i zrobiło mu się słabo. Porażające odkrycie za granicą

Odkrycie, którego dokonał turysta, niezmiernie go przeraziło. Wczasowicz spacerował jedną z najpopularniejszych plaż, aż nagle trafił na straszny widok. Cudzoziemiec nie czekał ani chwili dłużej i jak tylko otrząsnął się z szoku, zgłosił sprawę. Po zawiadomieniu służby rozpoczęły śledztwo. Takiego znaleziska podczas urlopu nikt się nie spodziewał.

Odkrycie na plaży, która leży w turystycznym raju, wstrząsnęło wczasowiczem. Korzystając z uroków Bali, cudzoziemiec beztrosko spacerował plażą, aż trafił na makabryczny widok. Jak tylko zorientował się, co znalazł, postanowił zgłosić całą sprawę. Po tym, jak służby otrzymały zawiadomienie, rozpoczęło się śledztwo. Śledczy wciąż czekają na trop, który pomógłby im rozwiązać tę straszną zagadkę.

Nie żyje, nie było szans. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę, wszystko na turystycznym PomorzuNie żyje, nie było szans. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę, wszystko na turystycznym PomorzuCzytaj dalej

Takie odkrycie może zepsuć urlop nawet w najbardziej rajskim miejscu. Turysta, który wypoczywał na indonezyjskiej wyspie Bali, może nie wspominać tych wakacji zbyt dobrze. Wczasowicz przebywał na plaży Berawa w mieście Kuta. Spacerując nad kąpieliskiem, nagle trafił na kawałek stopy, która bez wątpienia należała do człowieka. Natychmiast zgłosił makabryczne znalezisko.

Drastyczne odkrycie na rajskiej plaży. Turysta znalazł ludzką stopę

Odkrycie na obleganej przez turystów plaży może szokować - zwłaszcza jeśli jest to część ludzkiego ciała. Z informacji przekazanych przez portal Wirtualna Polska wynika, że stopa nabrała już ciemnych barw z powodu rozkładu. Po zgłoszeniu sprawy została zabrana do laboratorium, gdzie potwierdzono, że faktycznie należała do człowieka. Śledczy rozpoczęli śledztwo.

W toku prowadzonych czynności policji nie udało się jednak powiązać tego makabrycznego odkrycia z którymś z zaginionych, ani z pacjentami szpitala. W związku z tym sprawę nagłośniono i zaapelowano zarówno do mieszkańców, jak i turystów, by w razie posiadania jakichkolwiek informacji, które mogłyby się okazać pomocne, kontaktować się ze służbami. Niepokojące znalezisko zostało sfotografowane i wylądowało na Instagramie @infobadung.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe obostrzenia w Polsce. Polsat podał szczegóły, uderzą również w turystów
2. Sprawa pumy Nubii się nie kończy. Pojawiły się kolejne wątki
3. TVP przekazało niewiarygodną wiadomość. Chodzi o CPK w Polsce, gigantyczne

Odkrycie rozpoczęło mnóstwo spekulacji wśród mieszkańców. Część z nich uważa, że stopa mogła zostać odgryziona przez rekina, a woda wyrzuciła ją później na brzeg. Niektórzy jednak snują teorie związane z działalnością miejscowej mafii. W mediach pojawił się też komunikat policji w Kucie, która zobowiązała się do udzielenia oficjalnych informacji, gdy sprawa zostanie już rozwiązana. Kończyna trafiła do lokalnego szpitala na czas śledztwa. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o niesamowitym odkryciu we Włoszech związanym z mężczyzną, który zginął podczas wybuchu wulkanu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Husky został zaatakowany z obu stron. Nie mógł opędzić się od nachalnych adoratorów, wideo
  2. W wielu województwach zawyją dziś syreny alarmowe. Wiemy dlaczego
  3. Wszystko poszło na wizji TVP, widzowie od razu zauważyli i płaczą ze śmiechu. Chodzi o nazwy miejscowości
  4. Uwaga, w całej Polsce zawyją syreny alarmowe, w akcji Centra Zarządzania Kryzysowego. Wiemy, o co chodzi
  5. Kinga Rusin wypoczywa w Grecji. Przekazała radosną informację, fani zasypują ją gratulacjami
  6. Grupa twardzieli budzi postrach wśród oprawców zwierząt. Wymierzają sprawiedliwość lepiej niż policja

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł