Odkrycie ciosem dla rodziny.Fot. Pixabay.com/Pexels (zdjęcie ilustracyjne)

Weszły do hotelu i stanęły jak wryte. Najgorszy widok w życiu, nigdy nie zapomną tragedii

Odkrycie w jednym z hoteli zmieniło życie turystek o 180 stopni. Gdy świadkowie zdarzenia zrozumieli, czego są właśnie świadkami, natychmiast wezwali służby. Niestety, był to ogromny cios dla całej rodziny 23-letniej urlopowiczki.

Odkrycie w hotelu, który miał być chwilą wytchnienia dla całej rodziny, pogrążyło bliskich w ogromnej żałobie po zmarłej siostrze, córce i w końcu - matce. Bliskie znalazły zmarłą w pokoju, gdzie miała przebywać, gdy towarzyszki były na plaży.

TVP przekazało tragiczną wiadomość. Niestety, był bez szans, nic się nie dało zrobićTVP przekazało tragiczną wiadomość. Niestety, był bez szans, nic się nie dało zrobićCzytaj dalej

Tragiczne odkrycie początkiem rodzinnego dramatu

Jak podają dziennikarze Faktu, do zdarzenia doszło 20 sierpnia na Ibizie. Odkrycie pochodzących z Irlandii Północnej Alison i Toni było wyjątkowo bolesnym ciosem, który musiały znieść w scenerii początkowo relaksującego wyjazdu. Na łóżku leżała siostra kobiet - 23-letnia Amy Connor. Nie żyła.

- Byłyśmy na basenie, a potem wróciłyśmy na chwilę do pokoju, więc Amy wzięła prysznic i położyła się do łóżka. W międzyczasie poszłam na balkon, zjadłam chipsy i schłodziłam się, a kiedy wróciłam, ona wciąż leżała w łóżku. To było tak surrealistyczne, to był taki szok - relacjonowała cytowana przez Fakt Toni w rozmowie z Belfast Live.

Odkrycie ciosem dla całej rodziny

Według relacji świadków, odkrycie kobiet poprzedził codzienny “rytuał” samej Amy. 23-latka w momencie, gdy kuzynka i siostra były na plaży, poszła wziąć prysznic, a następnie chciała się zdrzemnąć. Niestety, już nigdy nie otworzyła oczu. Amy osierociła trzyletnią Kaliyah. Rodzice - Carol i Arthura - są w głębokiej żałobie, a turystki podziękowały pracownikom hotelu Ibiza Rocks za wsparcie w trudnych chwilach. Obecnie hiszpańska policja (która już wcześniej interweniowała w sprawie z Barcelony) pracuje nad ustaleniem potencjalnych przyczyn zgonu.

Dzisiaj grzeje: 1. Ryanair wysłał pilny list do Morawieckiego. Są oburzeni, będzie skandal?
2. Małgorzata Rozenek-Majdan straciła pracę przez koleżankę z Dzień dobry TVN? Zaskakujące doniesienia

- Amy była taka miła, taka żywiołowa, zawsze się uśmiechała, uwielbiała śpiewać i tańczyć. Mam miliony filmów z Amy, prawie na każdym śpiewa jakąś piosenkę. Emanowała życiem i była duszą każdej imprezy - podkreślała na łamach Belfast Live Toni.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

Odkrycie ciosem po wakacjach.

Fot. Facebook.com/Toni Connor

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oddał pięknego psa po 3 dniach z powrotem do schroniska. Okropny powód, zwierzę nie zawiniło
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Weszli na strych w polskiej szkole i zamarli. Widok zapamiętają na zawsze
  4. Co się działo w Karpaczu? Klaudia wysłała nam zdjęcia, przecieramy oczy
  5. Byliście w Skalnym Mieście? Jest bardzo blisko
  6. Została okrzyknięta najładniejszą babcią na świecie. Ma 63 lata, a figury zazdroszczą jej nawet nastolatki

Źrodło: Fakt

Następny artykuł