Obostrzenia w kolejnym krajuUnsplash.com Georg Arthur Pflueger

Zakaz opuszczania stolicy, kordon wokół innego miasta. Coraz gorsza sytuacja za granicą

Obostrzenia zostały wzmocnione nie tylko w Polsce. Wiele krajów w Europie i na świecie zmaga się z drugą falą zachorowań na COVID-19. Jedno z państw, które mocno ucierpiało z powodu pandemii, postanowiło wprowadzić większy rygor.

Obostrzenia zostały wprowadzono w kolejnym państwie w Europie. Jak wiadomo, zwiększono rygor między innymi w Polsce, Francji i w Niemczech. Teraz przyszedł czas na kolejny kraj. Podczas pierwszej fali zakażeń koronawirusem został mocno dotknięty. W obawie przed kolejnym kryzysem i dziesiątkami tysięcy przypadków znów wprowadzono restrykcje.

Nagle był huk, 4 osoby nie żyją. TVP przekazało tragiczne wiadomości z zagranicyNagle był huk, 4 osoby nie żyją. TVP przekazało tragiczne wiadomości z zagranicyCzytaj dalej

Obostrzenia w kolejnym państwie w Europie

Państwo, o którym mowa, to Hiszpania. Rząd postanowił zwiększyć ilość restrykcji w celu opanowania epidemii koronawirusa. Wejdą one w życie już dzisiaj. W Barcelonie zostaną zamknięte bary i restauracje. Z kolei w Salamance o północy zamknięty został kordon sanitarny wokół miasta. Restrykcje dotyczą także Madrytu, czyli hiszpańskiej stolicy. Wprowadzono je już w ubiegłym tygodniu. Obowiązuje całkowity zakaz opuszczania miasta. Jak zapowiedziano, rząd szykuje już kolejne obostrzenia.

2 tygodnie kwarantanny dla Polaków po przekroczeniu granicy. Już dwa kraje potwierdziły2 tygodnie kwarantanny dla Polaków po przekroczeniu granicy. Już dwa kraje potwierdziłyCzytaj dalej

Lokalne media informują, że nowe restrykcje będą dotyczyć między innymi zakazu palenia papierosów na ulicy, a także zmniejszenia liczby pasażerów w transporcie publicznym. Ma on przewozić o połowę mniej osób. Planowana jest promocja korzystania z rowerów oraz spacerów. Spekuluje się, że wkrótce restauracje będą mogły przyjmować klientów jedynie na tarasach i w ogródkach.

Dzisiaj grzeje: 1. Igor wyjawił całą prawdę o epidemii w Chinach. Właśnie wrócił, mówił o maseczkach
2. Ujawniono nowe fakty ws. Romana Giertycha. Miał usłyszeć zarzuty, gdy był nieprzytomny
3. Martyna Wojciechowska ogłosiłą dobrą nowinę. Gratulujemy

- Nie możemy liczyć, że w grudniu sytuacja będzie pod kontrolą. Dlatego czekają nas inne, niż zwykle Święta - powiedział hiszpański minister zdrowia Salvador Illa. Oznacza to, że mieszkańcy Hiszpanii będą zmagać się z ograniczeniami jeszcze przez długi czas. Aktualnie w szpitalach przebywa 6669 chorych na COVID-19.

Zakaz opuszczania stolicy, kordon wokół innego miasta. Coraz gorsza sytuacja za granicąZakaz opuszczania stolicy, kordon wokół innego miasta. Coraz gorsza sytuacja za granicąCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przemyśl. Dramatyczny i poruszający apel właścicielki pitbulli. "Najlepiej jest uśpić i mieć problem z głowy, bo jest nagonka"
  2. Masz banknot 20 zł? Może być wart fortunę, lepiej przeszukaj portfel
  3. Nadzwyczajna transmisja Jackowskiego po ogłoszeniu obostrzeń. "Nic nie da", mocne słowa o Polsce i 2 innych krajach
  4. Miliony Polaków dostało niepokojące, identyczne SMS. Co się dzieje?
  5. Wprowadzają trzeci poziom ostrzeżenia w Polsce. Ważna wiadomość dla wszystkich, szczególnie planujących podróże
  6. Rząd nagle zmienił zdanie. Niektórzy nie zostaną objęci jednym z zakazów

Źródło: Interia

Następny artykuł