Nowe połączenia z Wrocławia zaskoczą wszystkich.Fot. Pixabay.com/ HubertPhotographer

Otwierają nowe połączenie z Polski, wiadomo gdzie polecimy z Wrocławia. Zaskoczenie w czasie pandemii

Nowe połączenia z Wrocławia mogą całkowicie odmienić losy tegorocznego sezonu. Wkrótce z Dolnego Śląska Polacy będą mogli polecieć do wakacyjnego raju.

Nowe połączenia do tego kraju to świetna wiadomość dla wszystkich amatorów słonecznej pogody i pięknych plaż. Po ponad 2 miesiącach lotniczej stagnacji nowe połączenia z wrocławskich Strachowic mogą przyczynić się do kolejnych powrotów. Na szczęście tegoroczne wakacje nie muszą wiązać się z pozostaniem w domach.

Kłopoty z przemieszczaniem w jednej części Polski. Już wieczoremKłopoty z przemieszczaniem w jednej części Polski. Już wieczoremCzytaj dalej

Nowe połączenia zbawieniem dla wakacji

Pandemia mocno przetestowała wytrzymałość europejskich przewoźników. Na szczęście, coraz głośniej jest o stopniowym przywracaniu połączeń lotniczych. Jak zapowiadają polskie władze, odmrażanie rozpocznie się od lotów krajowych. Następnie mają ruszyć połączenia europejskie, a na koniec międzykontynentalne.

Jednak to nie koniec dobrych wiadomości. Z dolnośląskiego portu lotniczego wkrótce będą realizowane nowe połączenia na południe Europy. Dla turystów gustujących w klimatach śródziemnomorskich będzie to strzał w dziesiątkę.

Nowe połączenia z Wrocławia

Od 10 lipca węgierski Wizz Air będzie regularnie kursował między Wrocławiem na Larnaką na Cyprze. Rejsy zaplanowane są 2 razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Cypr co roku przyciąga turystów z całego świata. Tylko w zeszłym roku na wyspę przyleciało prawie 4 mln urlopowiczów.

Dzisiaj grzeje: 1. RMF: Wyciekły zalecenia na wakacje w Polsce. Aż trudno uwierzyć, ręce opadają
2. Marki aut, które Polacy pokochali. Auto z miejsca 5. na pewno sam prowadziłeś

Co ważne, w czasie pandemii zmienią się procedury zarówno w portach, jak i na pokładach samolotów. Wiele linii wprowadza obowiązek noszenia maseczek przez cały czas podróży, a jeszcze w terminalu wymagane będzie zachowanie przynajmniej 2-metrowego dystansu. Również sam Cypr pracuje nad procedurami bezpieczeństwa. Warto wiedzieć, że Polacy są na liście obywateli, którzy, aby wjechać na teren Cypru muszą mieć wcześniej wykonane testy na obecność COVID-19. Przed wylotem należy zadbać o dokumenty potwierdzające brak nosicielstwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Minister Zdrowia wyznał prawdę. Powiedział, jakie jest prawdopodobieństwo spotkania zakażonej osoby
  2. Husky dogaduje się z dzieckiem. Nagranie na pewno wywoła dużo uśmiechu
  3. Największy mit Korei Północnej obalony. Wyjawili całą prawdę
  4. Smutna wiadomość na weekend. Wielu Polaków będzie rozczarowanych
  5. Niewiarygodne odkrycie w lesie na południu Polski. W tle wielka tragedia
  6. Pilne. Mateusz Morawiecki podał datę powrotu kibiców na stadiony Ekstraklasy

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł