nocleg hostelpixabay.com/gery

Pracownica hostelu nie wytrzymała. Opowiedziała o najbardziej żenującej sytuacji, jaką przeżyła

Nocleg w polskich hostelach to bardzo często rozwiązanie dla budżetowych turystów. Warunki, z jakimi muszą się tam mierzyć podróżni, są zazwyczaj bardzo słabe. W takich miejscach nie brakuje także żenujących historii.

Noclegi w polskich hostelach na pewno nie należą do najprzyjemniejszych. Turyści wybierają jednak te miejsca noclegowe przede wszystkim ze względu na niewysoką cenę, a także dogodną lokalizacje. Hostele mieszczą się zazwyczaj w centrach miast. Niska cena idzie jednak w parze ze słabym standardem, a także możliwością natknięcia się na nietypowe, a często nawet żenujące sytuacje. Podróżni muszą uważać.

Z ostatniej chwili: koniec kultowego miejsca w Bieszczadach. Turyści je kochali, wielka strataZ ostatniej chwili: koniec kultowego miejsca w Bieszczadach. Turyści je kochali, wielka strataCzytaj dalej

O jednej z nich postanowiła opowiedzieć była pracownica takiego obiektu. Paulina, która pracowała w hostelu w Krakowie, wspomniała o przyjeżdżających do stolicy Małopolski na wieczory kawalerski Anglikach. Pracująca jako recepcjonistka Polka przyznała, że goście od początku wizyty byli nie do zniesienia.

- Szczególnie bezczelni byli nad ranem, gdy wracali pijani. Zdarzało się także, że również na trzeźwo byli okropnie głośni i problematyczni - wspomina Paulina.

Noclegi w hostelach potrafią być żenujące

Była pracownica krakowskiego obiektu za szczególnie żenujący moment uważa ten po wyjeździe obywateli Wielkiej Brytanii. Paulina opowiedziała, że ich pokój wyglądał jak pobojowisko. To był obraz nędzy i rozpaczy. Goście pozostawiali mnóstwo rzeczy osobistych, jak ubrania i kosmetyki, a samo pomieszczenie było zdemolowane. Najgorsze jednak miało dopiero nadejść. Na wykładzinie w kierunku łazienki recepcjonistka natknęła się na ślady fekaliów.

- Jednym słowem masakra - twierdzi Paulina.

Aż trudno zrozumieć takie zachowanie podróżnych. Wyjeżdżając, powinniśmy pamiętać, że zawsze należy okazywać szacunek ludziom spotkanym w drodze, bez względu na to, jaką pracę wykonują.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje lider Budki Suflera. Muzyk zmagał się z nowotworem, miał 69 lat
  2. Pierwsze objawy miażdżycy mózgu. Jej powikłania są niezwykle niebezpieczne
  3. Nad Europę nadciąga huragan. Mieszkańcy muszą być gotowi, będzie bardzo niebezpiecznie
  4. Śnieżny Księżyc już wkrótce pojawi się na niebie. Nie przegap szansy, zdarza się bardzo rzadko
  5. Pracownica hostelu nie wytrzymała. Opowiedziała o najbardziej żenującej sytuacji, jaką przeżyła
  6. Najsmutniejsze wieści z Watykanu o Benedykcie XVI. 92-letni papież emeryt niestety jest na skraju, cały świat się modli

źródło: podroze.onet.pl

Następny artykuł