niemcy angela merkelFot. Unsplash.com/Bram.

Angela Merkel na kwarantannie. Wszystko przez jedno spotkanie z lekarzem

Niemcy przekazały bardzo niepokojącą wiadomość. Angela Merkel została poddana kwarantannie. Wszystko przez jedno spotkanie z lekarzem.

Niemcy, podobnie jak niemalże cała Europa i wiele krajów na świecie, zmaga się z pandemią koronawirusa. Zakażonych niestety jest wiele osób, potwierdzono również dziesiątki zgonów. Niestety choroba atakuje bezwzględnie, a teraz przekazano wiadomość, że kwarantannie poddana została również niemcka kanclerz, Angela Merkel.

Nikt nie wyjdzie z domu po 17:00, kary są bardzo wysokie. Dwa kolejne kraje wprowadzają ostre reguły walki z chorobąNikt nie wyjdzie z domu po 17:00, kary są bardzo wysokie. Dwa kolejne kraje wprowadzają ostre reguły walki z chorobąCzytaj dalej

Niemcy: Angela Merkel na kwarantannie

Decyzja o poddaniu kwarantannie Merkel podjęta została przez jej jedno spotkanie z lekarzem. Jak się okazało, specjalista okazał się być zarażony koronawirusem. W piątek polityk miała zostać profilaktycznie zaszczepiona przeciwko pneumokokom.

Dziś okazało się, że lekarz, który podawał Merkel zastrzyk, miał koronawirusa - zostało to potwierdzone testem. Jak przekazuje Onet, polityk zamierza nadal wypełniać swoje obowiązki, ale przebywać będzie na dwutygodniowej kwarantannie. Została poddana testom na obecność wirusa z Chin.

Dzisiaj grzeje: 1. Rozpaczliwy apel Polaków o pomoc. Mają 48 godzin na powrót do domu, potem będą mieli ogromne problemy
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

Przypomnijmy, że Niemcy bardzo aktywnie walczą z rozprzestrzeniającą się chorobą. Wprowadzono tam już zakaz spotkań więcej niż dwóch osób, zamknięto również wszelkie restauracje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  2. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce
  3. Wyznanie polskiej lekarki pracującej we Włoszech. Przykre i mocne słowa
  4. Tragiczna sytuacja we Włoszech. Mieszkańcy muszą zachowywać się wzorowo, jest lista zasad
  5. Polacy wracający do kraju muszą się przygotować. Czeka ich kwarantanna
  6. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz

Źródło: Onet

Następny artykuł